Parametre a popis produktu

Boneco P50 Čierny

Nový osobný čistič vzduchu P50 s difúzorom vôní od Boneco.

Model P50 je ideálny pre umiestnenie na stole, pomôže vám udržiavať čistý a čerstvý vzduch tam, kde je to najdôležitejšie - okolo vás, nech ste kdekoľvek.

Používajte ho aj v aute!

Dodávaný napájací kábel dokáže tiež pripojiť P50 do portu USB vášho vozidla, aby ste počas pobytu na rušných cestách mali vo vozidle čistejší vzduch.

Aroma Pad

Každý P50 má odnímateľný Aroma Pad, na ktorý môžete umiestniť niekoľko kvapiek vašej obľúbenej vône pre dlhotrvajúce uvoľňovanie s každým typom esenciálneho oleja. P50 prichádza s jedným z vlastných osviežujúcich 100% vonných esenciálnych olejov značky Boneco.

Ionizátor priateľský ionizátor pre ozón

Vstavaný ionizátor ozónu z P50 je schopný rozptýliť negatívne ióny, ktoré podporujú vašu pohodu a pomáhajú udržiavať čistý a čerstvý vzduch.

Dvojitá pozícia

Existujú dve rýchlosti ventilátora, oba sú takmer tiché a jednou z najlepších funkcií, ktoré sme zistili, je, že na zariadení sú aj dve sady mäkkých gumových nožičiek! Jedna sada na dne a druhá na boku. To dáva užívateľovi možnosť položiť ho rovno, aby presmeroval všetok čistý vzduch priamo do vášho osobného priestoru, alebo ho jednoducho postavte pre všeobecnejšie pokrytie miestnosti!

Balenie:

- čistič vzduchu
- 1 aróma kazeta v prístroji
- 1 náhradná aróma kazeta
- napájací USB-C kábel
- pipetka na esenciálny olej
- návod

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Boneco P50 Black myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 49,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Boneco P50 Black

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Boneco P400

Boneco P400

389,00 €