Capital Sports Arcadion Gaming Bike, merač pulzu, bluetooth, držiak na riadidlách, čierna farba
(81.4%)
Capital Sports Arcadion Gaming Bike, merač pulzu, bluetooth, držiak na riadidlách, čierna farba
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 799,90 €

Parametre a popis produktu

Osobným najvyšším skóre až na vrchol! Herný cyklotrenažér CAPITAL SPORTS Arcadion je jedinečný fitnes prístroj pre celú rodinu, ktorý garantuje zábavu. Hrami k lepšej kondícii!Svetová novinka pri cvičení: cyklotrenažér CAPITAL SPORTS Arcadion osloví celú rodinu. Simulácia cyklopretekov, razantné Jump & Run alebo arkádová strieľačka - herné aplikácie pre každého. 5 rozdielnych aplikácií slúži na obmenu tréningu, pričom stále vznikajú nové aplikácie. Flexibilnými riadidlami ovládate hry ako s joystickom - ľahko zabočíte v zákrutách, vylepšíte reflexy a zlepšíte koordináciu očí/rúk. Plyn pridávate pedálovaním. Hry sa spúšťajú jednoducho na tablete alebo smartfóne, ktorý pripevníte na držiak na riadidlách. Ovládanie prebieha cez bluetooth, rovnako aj odosielanie údajov o tréningu. Uložené najvyššie skóre slúži na ďalšiu motiváciu k prekonávaniu sa: zmerajte svoje sily s rodinou alebo priateľmi a ukážte im, že ste najlepší. Nezáleží na tom, či prístroj používajú deti, rodičia alebo starí rodičia - stačí, aby mali radi pohyb a hry.Samozrejme, CAPITAL SPORTS Arcadion spĺňa všetky požiadavky zvyčajného cyklotrenažéra: prostredníctvom aplikácie jednoducho sledujete údaje ako rýchlosť, pulz, prekonané kilometre či spálené kalórie. V aplikácii sa údaje rovnako jednoducho aj ukladajú, vyhodnocujú a rozdeľujú. USB port navyše nabíja pripojené zariadenie, čiže tréning závisí len od vašej výdrže. Sedadlo je výškovo nastaviteľnéDomáce tréning novým spôsobom, celkom inak: herný cyklotrenažér CAPITAL SPORTS Arcadion zabaví celú rodinu prekonávaním rekordov!Vezmite, prosím, na vedomie, že na používanie herného cyklotrenažéra je potrebný smartfón alebo tablet, ktorý nie je súčasťou balenia.Dostupné farby: čierna (číslo produktu 10032205), biela (10032206)

Vlastnosti

FarbaČierna

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Arcadion Gaming Bike, merač pulzu, bluetooth, držiak na riadidlách, čierna farba myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 799,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Arcadion Gaming Bike, merač pulzu, bluetooth, držiak na riadidlách, čierna farba

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy