Parametre a popis produktu

- Výkonné ACCU plotové nožnice pre použitie s kvalitnou batériou DC 20V / 2Ah alebo DC 20V / 4Ah
- Svojou veľkosťou sú určené na tvarovanie kríkov a živých plotov menších rozmerov
- Maximálny strihací rozmer 15 mm
- Protibežná strihacia lišta z ušľachtilej ocele rezaná laserom zaručuje perfektný rez
- Veľký bezpečnostný spínač pre komfortnú prácu
- Ochranný predný kryt rukoväti
Dodávaný bez nabíjačky HECHT 001277CH a akumulátorov HECHT 001277B (2 Ah), HECHT 001278B (4 Ah)Strihanie živých plotov s lištovým plotostrihom je dnes už bežnou záležitosťou. Kto by sa chcel púšťať do úprav niekoľkých metrov živého plotu s klasickými nožnicami na plot &  a strihať tak vetvičku po vetvičke? Motorové plotostrihy sú veľmi výkonné, bohužiaľ aj hlučné, relatívne ťažké a produkujú emisie. Elektrické plotostrihy majú síce nižšiu hmotnosť, sú podstatne tichšie, ale sú obmedzené dĺžkou prívodného kábla. Naviac sa nejednému nepozornému užívateľovi podarilo v hustej spleti konárov prívodný kábel ľahko prestrihnúť. Akumulátorový plotostrih je preto skvelou alternatívou, ktorá v sebe kombinuje nezávislosť spaľovacích motorov s nízkou hlučnosťou, priaznivou hmotnosťou a spoľahlivosťou elektrických motorov.

Akumulátorový plotostrih HECHT 6022 je skvelým pomocníkom pri údržbe živých plotov a okrasných drevín. Vďaka akumulátorovemu napájaniu Vás pri práci neobmedzujú žiadne káble, ako je tomu u elektrickýchch strojov a zaroveň je oproti použitie spaľovacieho motora relatívne tichý a bez emisií.

Hmotnosť plotostrihu bez akumulátora je 3kg. S li-ion akumulátorom o napätí 20V a kapacitou 2 Ah je maximálna doba prevádzky stroja 50 minút.

Plotostrih je dodávaný bez nabíjačky a akumulátora .

Akumulátorový program HECHT 1278 vám zaručuje plnú kompatibilitu akumulátorov so všetkými produktmi v tomto programe. Nemusíte preto zbytočne nakupovať a udržiavať niekoľko rôznych typov akumulátorov. Pre všetky produkty programu HECHT 1278 si vystačíte s jediným. Akumulátor tak využijete na maximum po celú dobu jeho životnosti, navyše ušetríte podstatnú časť nákladov za nákup niekoľkých rôznych akumulátorov.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Hecht 6022 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 69,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Hecht 6022

Zoznam článkov


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.


Alternatívy