Kärcher HGE 18-45 Battery SET 1.444-231.0
(81%)
Kärcher HGE 18-45 Battery SET 1.444-231.0
Bežná cena: 154,99 €

Parametre a popis produktu

Akumulátorové nožnice na živý plot HGE 18-45 Battery je absolútne ľahký, čo zaisťuje jednoduchú prácu bez námahy bez unavenia pliec a ramien. Jeho ergonomická rukoväť umožňuje pohodlné a bezpečné používanie. Diamantovo brúsená čepeľ zaručuje presný výsledok rezania. Dvojručný bezpečnostný obvod zabraňuje neúmyselnému spusteniu akumulátorových nožníc na živý plot. Jedna batéria a rýchlonabíjačka sú súčasťou dodávky.

Ľahká váha
Ramená a plecia sa neunavia ani pri dlhšej práci.

Diamantom brúsený nôž
Nôž zaistí presný výsledok rezania.

Ergonomický dizajn rúčky
Pre pohodlné a bezpečné držanie aj pri dlhodobej práci.

2-ručný bezpečnostný obvod
Proti neúmyselnému spusteniu nožníc na živý plot.
Systém batérií Battery Power 18 V od spoločnosti Kärcher
Technológia reálneho času s LCD-displejom batérie: zostatková doba chodu, zvyšná doba nabitia batérie a kapacita batérie.
Odolná a silná vďaka lítium-iónovým článkom.
Vymeniteľný akumulátor je možné použiť v ďalších 18 V zariadeniach so systémom batérií Battery Power od spoločnosti Kärcher.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Kärcher HGE 18-45 Battery SET 1.444-231.0 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 154,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Kärcher HGE 18-45 Battery SET 1.444-231.0

Zoznam článkov


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.


Alternatívy