KLARFIT Treado Advanced, bežecký pás s meračom pulzu, pruhovým masážnym zariadením, lavička na zdvihy, čierny
(80.4%)
KLARFIT Treado Advanced, bežecký pás s meračom pulzu, pruhovým masážnym zariadením, lavička na zdvihy, čierny
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 819,90 €

Parametre a popis produktu

Klarfit Treado Advanced je neúnavný bežecký pás, ktorého dizajn je zameraný na náročné požiadavky domácej posilňovne a na férovú cenu.Stroj šetrí miesto vďaka sklopiteľnej konštrukcii. Hydraulický zdvíhací mechanizmus umožňuje ľahký zdvih i zloženie bežeckej plochy. Dve kolieska garantujú ľahký posun vpred/vzad. Stykové plochy sú chránené voči poškriabaniu citlivých povrchov a tlmia rušivé zvuky počas cvičenia.Tréningovú plošinu tvorí naklonený, magnetický bežecký pás s protišmykovým povrchom, ktorého odpor možno regulovať podľa vyžadovanej náročnosti. V rúčkach zabudované merače pulzu posielajú informácie o pulze do tréningového počítača, čím možno získať optimálnu kontrolu nad cvičením. Okrem pulzovej frekvencie zobrazuje ľahko ovládateľný tréningový počítač čas, rýchlosť, spaľovanie kalórií a všetky ostatné relevantné informácie, potrebné na kontrolu cvičenia. Zabudovaný pásový masážny prístroj opravuje maličké chyby krásy na bokoch. Zariadenie je doplnené aj o zdvihovú lavičku.Na pravej i ľavej strane tréningového počítača možno uložiť fľašu s vodou alebo MP3-prehrávač, mobil či šperky.Prosím, majte na vedomí, že zariadene je dodávané ako montážna sada, ktorej montáž trvá cca. 20 minút (záleží to od individuálnej zručnosti). Obrázkový manuál a potrebné montážne príslušenstvo sú súčasťou balenia.

Vlastnosti

FarbaČierna

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o KLARFIT Treado Advanced, bežecký pás s meračom pulzu, pruhovým masážnym zariadením, lavička na zdvihy, čierny myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 819,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka KLARFIT Treado Advanced, bežecký pás s meračom pulzu, pruhovým masážnym zariadením, lavička na zdvihy, čierny

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy