KLARFIT Treado Advanced, bežiaci pás, masážne zariadenie
(80.4%)
KLARFIT Treado Advanced, bežiaci pás, masážne zariadenie
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 819,90 €

Parametre a popis produktu

Klarfit Treado Advanced je výborný bežiaci pás, ktorého dizajn a cena sú prispôsobené na používanie v domácnostiach.Hoci zariadenie ako také zaberie vo Vašom byte veľmi málo miesta, umožní Vám efektívne a pravidelné cvičenie. Jeho konštrukcia je navyše skladacia a má hydraulický mechanizmus, vďaka ktorému sa pás dokáže nakloniť či sklopiť. Pogumované podložky a pevná konštrukcia predchádzajú možnosti vzniku mechanických poškodení podlahy a nepríjemných zvukov, ktoré by Vás pri cvičení mohli rušiť. Navyše je Treado Advanced vybavený dvoma kolieskami na zjednodušenie premiestňovania.Pri tréningu sa využíva nahnutý magnetický bežiaci pás s protišmykovým povrchom. Odpor pásu je možné nastaviť podľa vybraného cieľa. V úchytke zariadenia je integrovaný merač pulzu, ktorý spolupracuje s počítačom umiestneným na ovládacom paneli. Počítač okrem informácie o pulze na svojom dobre čitateľnom displeji uvádza aj prejdenú vzdialenosť, čas, rýchlosť a spotrebované kalórie.Okrem toho má pás integrované masážne zariadenie, ktoré Vám uľahčí odstraňovanie menších chybičiek krásy a lavicu na cvičenie sed-ľahov.Po pravej aj ľavej strane ovládacieho panela sa nachádza držiak na fľašu a podložka na MP3 prehrávač alebo hodinky.Prosíme, všimnite si, že zariadenie dodávame ako montážny set. Jeho zloženie trvá - v závislosti na technickej zručnosti - približne 20 minút. Súčasťou balenia je názorný manuál a montážny materiál.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o KLARFIT Treado Advanced, bežiaci pás, masážne zariadenie myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 819,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka KLARFIT Treado Advanced, bežiaci pás, masážne zariadenie

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy