Klarstein Antonia, odsávač pár, 60 cm, 350 m³/h, dotykový ovládací panel, energetická trieda B, biely
(78%)
Klarstein Antonia, odsávač pár, 60 cm, 350 m³/h, dotykový ovládací panel, energetická trieda B, biely
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 198,90 €

Parametre a popis produktu

Do kuchyne práve prichádza lesk a pôsobivosť – a popri tom odstráni digestor Klarstein Antonia aj výpary a pachy z jedla.Digestor Klarstein Antonia spraví s výparmi a parou nad varnou doskou krátky proces. S tromi výkonnostnými úrovňami možno nekomplikovane prispôsobiť pracovný výkon zariadenia dianiu v kuchyni. Na najvyššom výkonnostnom stupni odstráni z kuchyne až do 350 m³/h vzduchu a vysporiada sa aj s prípravou viacerých chodov. Okrem toho poskytujú dve prepínateľné LED svetlá varnej plochy kedykoľvek jasný pohľad do panvíc a hrncov.Odsávač pár Klarstein Antonia je veľmi atraktívny vďaka svojej elegantnej prednej časti zloženej z troch lesklých sklenených segmentov. Aby nič nekazilo elegantný vzhľad zariadenia, všetky ovládacie prvky sú integrované priamo do povrchu zariadenia v podobe dotykového panela s displejom.Digestor sa dá nekomplikovane používať v recirkulačnej prevádzke. Na filtráciu pachov sú potom potrebné dva voliteľné filtre s aktívnym uhlím (produkt 10032844).Elegantný luxus do kuchyne: s digestorom Klarstein Antonia získajú varné plochy pôsobivý lesk a kuchyne čistý vzduch.

Vlastnosti

FarbaBiela

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Antonia, odsávač pár, 60 cm, 350 m³/h, dotykový ovládací panel, energetická trieda B, biely myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 198,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Antonia, odsávač pár, 60 cm, 350 m³/h, dotykový ovládací panel, energetická trieda B, biely

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy