Klarstein Entrecote, 2 v 1 raclette gril & fondue, prírodný kameň, 1100 W, 8 osôb, podložky
(83.4%)
Klarstein Entrecote, 2 v 1 raclette gril & fondue, prírodný kameň, 1100 W, 8 osôb, podložky
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 79,90 €

Parametre a popis produktu

Raclette gril Klarstein Entrecôte spája dva príjemné pôžitky až pre 8 osôb: raclette a fondue. Namiesto dosky z prírodného kameňa možno nádobu na fondue vložiť aj do grilovacieho nadstavca. Lahodné syrové dipy s chlebom, výdatné mäsové fondue s vínom, olejom alebo vývarom, alebo dokonca sladké čokoládové fondue s ovocím rozširujú kulinársky ohňostroj chutí, ktorý vytvára Klarstein Entrecôte stolný gril. O rýchle zahriatie raclette grilu sa stará 1100 W vyhrievacieho výkonu, ktorý možno plynule regulovať pomocou termostatu.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Entrecote, 2 v 1 raclette gril & fondue, prírodný kameň, 1100 W, 8 osôb, podložky myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 79,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Entrecote, 2 v 1 raclette gril & fondue, prírodný kameň, 1100 W, 8 osôb, podložky

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy