Klarstein grilovací rošt, príslušenstvo pre gril Steakreaktor 2.0, masívny, kvalitný, nerezová oceľ
(78%)
Klarstein grilovací rošt, príslušenstvo pre gril Steakreaktor 2.0, masívny, kvalitný, nerezová oceľ
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 42,90 €

Parametre a popis produktu

Klarstein grilovací rošt predstavuje perfektné príslušenstvo pre gril Steakreaktor 2.0. Je kvalitne spracovaný a výborne zapadne do prístroja. Rošt je vyhotovený z masívnej nerezovej ocele a obsahuje výrez na rúčku rošta. Rúčka zabezpečuje pohodlné a bezpečné vybratie rošta z grilu Steakreaktor. Plocha na grilovanie je napriek kompaktnej veľkosti dostatočne veľká, výborne sa hodí pre všetky druhy mäsa. Po dokončení prípravy grilovací rošt od Klarsteinu jednoducho umyjete a odložíte do Steakreaktora.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein grilovací rošt, príslušenstvo pre gril Steakreaktor 2.0, masívny, kvalitný, nerezová oceľ myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 42,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein grilovací rošt, príslušenstvo pre gril Steakreaktor 2.0, masívny, kvalitný, nerezová oceľ

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy

Hecht VESUV

Hecht VESUV

149,99 €