Simplehuman CW2025 58 l Brúsená nehrdzavejúca oceľ
(78.6%)
Simplehuman CW2025 58 l Brúsená nehrdzavejúca oceľ
Bežná cena: 299,99 €

Parametre a popis produktu

Odpadkový kôš Simplehuman určený pre recykláciu odpadu doma či v kancelárii. Má oceľový pedál, tiché zatváranie veka a dva vyberateľné vedierka na odpad.Recyklácia odpadu ešte nikdy nebola tak jednoduchá. Tento model koša Simplehuman v sebe skrýva dva kontajnery na odpad. Jeden slúži pre klasický odpad a druhý pre recykláciu. Kontajner na recykláciu plastu, papiera či skla obsahuje praktický plastové vedro s kovovým uchom.Vonkajšiu stranu veka je možné zdvihnúť pre jednoduchú výmenu vrecka. Nie je nutné sňať celý vršok koša. Až budete hotoví, jednoducho vrátite veko späť. Okraje vreca zostanú starostlivo zakryté a budú perfektne držať na svojom mieste. Náhradné vrecia do koša Simplehuman sú navrhnuté tak, aby presne sedeli do vstavaného zásobníka vo vnútri koša. Vrecia od iného výrobcu do dávkovača pasovať nebudú. Majte odpadkové vrecia tam, kde ich potrebujete. Dávkovač sa nachádza vo vnútri koša a vydáva jeden sáčok po druhom. Výmenu vreca zvládnete aj jednou rukou - šetrí miesto i čas.Povrch koša je ošetrený technológiou, ktorá ho pokryje jemnou vrstvou nano-striebra. Vďaka tomu je chránený pred odtlačkami prstov a choroboplodnými zárodkami. Bežné nečistoty z koša stečú a ak by sa predsa len uchytili, idú vždy ľahko vyčistiť. Patentovaný mechanizmus zatvárania zaručuje plynulosť pohybu veka a jeho tiché zatvorenie. Veko stačí iba ľahko postrčiť rúk. Okamžite sa začne jemne zatvárať a takmer nečujne zapadne na svoje miesto.Pedálový kôš Simplehuman môžete celý deň podľa ľubovôle otvárať a zatvárať. Na jeho životnosť to nebude mať žiadny vplyv. Jeho oceľový pedál bol totiž navrhnutý tak, aby vydržal viac ako 150 000 zošliapnutí. To zodpovedá dvadsiatim zošliapnutiam denne po dobu dvadsiatich rokov.Pánt pre otváranie veka je nastavený tak, aby sa veko otvorilo síce celé, ale nenarazilo do steny či nábytku umiestneného za košom. Simplehuman používa špičkové materiály, garantuje dlhoročnú výdrž a pre tento model koša ponúka záruku 10 rokov.Simplehuman vyrába vlastné odpadkové vrecia. Vyznačujú sa vysokou pevnosťou a ľahko sa z koša vyberajú. Vrecia, ktoré presne padnú do tohto koša, nájdete pod písmenkom H (35-35 l) objednávacie číslo 802924, 802913 a 802912.

Vlastnosti

FarbaBuk

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Simplehuman CW2025 58 l Brúsená nehrdzavejúca oceľ myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 299,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Simplehuman CW2025 58 l Brúsená nehrdzavejúca oceľ

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy