Whirlpool PACF212CO W
(81%)
Whirlpool PACF212CO W

Parametre a popis produktu

12000 BTU
Chladiaci výkon 12000 BTU, odporúčaný pre miestnosti s rozlohou 20-30 m2.

Energetická trieda chladenia A
Výnimočná energetická efektívnosť. Energetická trieda A vašej klimatizácie zabezpečí ideálne výsledky, v kombinácií s najnižšou spotrebou energie.

Chladiaca zmes R290
Ekologický plyn R290. Nové klimatizácie sú vybavené plynom R290 s nízkymi emisiami CO2, aby sa minimalizoval vplyv na životné prostredie a globálne otepľovanie. Znížte svoj vplyv na životné prostredie!

Silent mode
Super tichý režim, až -70 %*. Vďaka jedinečnému prevádzkovému režimu, v ktorom výparník aj kondenzátor pracujú pri nízkych otáčkach ventilátora, je chod výrobku veľmi tichý. *Na základe zníženia akustického výkonu o 5 dB pri porovnaní normálneho prevádzkového režimu s maximálnymi otáčkami výparníka a kondenzátora a tichého režimu s nízkymi otáčkami výparníka a kondenzátora. Merania vykonané v interných laboratóriách podľa normy EN 12102.

Technológia 6. ZMYSEL
TECHNOLÓGIA 6. ZMYSEL Jedinečná technológia 6. ZMYSEL dokáže vďaka teplotnému senzoru automaticky zvoliť režim chladenia, ktorý je pre vás vhodnejší.

Around U
Vďaka teplotnému snímaču v diaľkovom ovládači sa nastaví ideálna teplota podľa vašich predstáv, aby ste sa cítili pohodlnejšie.

Kompaktný dizajn
Kompaktná veľkosť. Moderný dizajn, vďaka kolieskam sa veľmi ľahko prenáša z jednej miestnosti do druhej.

Diaľkové ovládanie
DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE Ľahko použiteľný diaľkový ovládač na aktiváciu všetkých funkcií a čo najlepšie využitie klimatizácie.

Vlastnosti

ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Whirlpool PACF212CO W myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 349,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Whirlpool PACF212CO W

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy

TKG ACM 1008

TKG ACM 1008

311,20 €
 WIFIACMB1WT7

WIFIACMB1WT7

367,90 €