Whirlpool TDLRS 7222BS EU/N
(82.2%)
Whirlpool TDLRS 7222BS EU/N

Parametre a popis produktu

Whirlpool TDLRS 7222BS EU/N ZEN je zhora plnená práčka so supertichým ZEN motorom s priamym pohonom bubna práčky/ZEN DirectDrive, s energetickou triedou E a s displejom pre zobrazenie funkcií, teploty a času.

elektronická, technológia 6.ZMYSEL
kapacita 7 kg, 1200 ot./min
programy: bavlna, jemná bielizeň, Eco Bavlna, vlna, džínsy, šport, AquaEco 19 litrov, krátky 30°/30´, syntetika
prídavné funkcie: prevetrávanie bielizne, farby 15°, rýchly, intenzívne plákanie
Technológia 6.ZMYSEL rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a zabezpečuje optimálny výkon, pričom ušetrí až 50 % energie, vody a času.

UNIKÁTNA TECHNOLÓGIA PRIAMEHO POHONU BUBNA U ZHORA PLNENÝCH PRÁČOK LEN OD SPOLOČNOSTI WHIRLPOOL. TECHNOLÓGIA "ZEN" BOLA VYVINUTÁ NA SLOVENSKU. PRÁČKY SA VYRÁBAJÚ V POPRADSKOM VÝROBNOM ZÁVODE A EXPEDUJÚ DO OBCHODNÝCH ORGANIZÁCIÍ SPOLOČNOSTI WHIRLPOOL VO SVETE.

Záruka 20 rokov na tichý ZEN motor.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Whirlpool TDLRS 7222BS EU/N myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 429,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Whirlpool TDLRS 7222BS EU/N

Zoznam článkov



Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy