Originálne a netradičné balenie vianočných darčekov

Aké by to boli Vianoce bez darčekov? Prekvapte svojich blízkych nielen tým, čím budú obdarovaní ale i nápaditým spôsobom, ako vianočný darček zabalíte.

Vianočné darčeky zabalené do obyčajného papiera a ozdobené halúzkami šípky

Možností je naozaj neurékom. Nechajte sa inšpirovať!

„Ušité“ na mieru

Tak, ako premýšľate nad tým, čo urobí radosť rodičom, partnerovi či vašim deťom, nechajte si záležať aj na originálnom a netradičnom balení darčekov. Podporte ich zvedavosť z prekvapenia. Je váš partner cestovateľ, ktorý neustále balí kufre? Zabaľte mu darček do okopírovanej mapy vytúženej krajiny. Rovnako môžete využiť notový papier alebo strany z kníh. Tematický baliaci papier, aký nikde nekúpite je na svete raz dva. Pri troche kreativity a nápadu vdýchnete vianočnú atmosféru aj obyčajnému bielemu papieru.

Balenie vianočných darčekov do novinového papiera. Zdroj: Pinterest.com

Výroba originálneho baliaceho papiera. Zdroj: Pinterest.com

Prírodné s vôňou Vianoc

K čarovným Vianociam patrí nielen vôňa ihličia, medovníkov a typická červená farba. Ak chcete tento rok vsadiť na vkusnú jednoduchosť, zabaľte darčeky do prírodného papiera, ktorý dozdobíte šiškami, konárikmi ihličia, upečenými medovníky, ale i bielou papierovou rozetkou.

Vianočné darčeky ozdobené bielou papierovou rozetkou. Zdroj: Pinterest.com

Vianočné darčeky ozdobené ihličím

Medovníky použité ako ozdoby pri balení vianočných darčekov. Zdroj: Pinterest.com

S nápadom nielen pre deti

Nielen deti milujú všetko, čo je farebné a hravé. V prípade vianočných darčekov neurobíte krok vedľa, ak si dáte námahu a na zabalený darček vlastnoručne nakreslíte postavičky či motívy z rozprávok. Originálne pôsobí aj personalizované balenie, na ktoré použijete fotku namiesto menovky či dokonca darček, ktorý zabalíte v štýle balíka, ktorý cestuje z druhého konca sveta.

Vianočné darčeky zabalené ako poštové balíky. Zdroj: Interest.com

Originálne zabalené vianočné darčeky. Zdroj: Pinterest.com

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Šedá a tyrkysová Šedá a tyrkysová

Rozmýšľate nad tým aká farba sa hodí k tyrkysovej? Jednoznačne šedá! Tyrkysová pôsobí ukľudňujúcim dojmom a šedá veľmi dobre nahradzuje fádnu bielu.

Závesy sa hodia do každej izby. Neveríte? Závesy sa hodia do každej izby. Neveríte?

Máte doma závesy? Hodia sa nielen do obývačky či spálne, ale aj do detskej izby a kuchyne. Sú dekoračným doplnkom, ktorý dodá miestnosti svojský ráz.

Biela spálňa – Ideálna farba pre čistú myseľ Biela spálňa – Ideálna farba pre čistú myseľ

Biela v spálni? Určite jej výberom neurobíte krok vedľa. Biela je farbou čistoty, evokuje sviežosť,  vysoké hodnoty a ideály. Pozrite si naše fotoinšpirácie.Publikované dňa: 03.12.2019
Hodnotenie článku:
(89.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Vermikompostér do bytu – výhody a skúsenostiVermikompostér do bytu – výhody a skúsenosti

V tomto článku sa dozviete, ako funguje vermikompostér, či je potrebné sa obávať mušiek alebo zápachu, ako sa postarať o dážďovky a najmä ako s vermikompostovaním začať.

Drevená šindlová strecha a drevený šindel – cena za m2, montážDrevená šindlová strecha a drevený šindel – cena za m2, montáž

Drevená šindľová strecha sa stáva trendy, keďže čoraz viac a viac ľudí uteká z mesta, zo svojho moderne zariadeného príbytku, na vidiek a na chalupu. My si o nej povieme viac.

Krásne Vianoce 2019 želá redakcia Topbyvanie.sk!Krásne Vianoce 2019 želá redakcia Topbyvanie.sk!

Zabudnite na stres, uvarte si obľúbený horúci nápoj, oblečte teplé ponožky, vyložte nohy na stôl a vychutnajte si pokoj, ktorý vám právom patrí. Veď Vianoce sú konečne tu!