Originálne a netradičné balenie vianočných darčekov

Aké by to boli Vianoce bez darčekov? Prekvapte svojich blízkych nielen tým, čím budú obdarovaní ale i nápaditým spôsobom, ako vianočný darček zabalíte.

Vianočné darčeky zabalené do obyčajného papiera a ozdobené halúzkami šípky

Možností je naozaj neurékom. Nechajte sa inšpirovať!

„Ušité“ na mieru

Tak, ako premýšľate nad tým, čo urobí radosť rodičom, partnerovi či vašim deťom, nechajte si záležať aj na originálnom a netradičnom balení darčekov. Podporte ich zvedavosť z prekvapenia. Je váš partner cestovateľ, ktorý neustále balí kufre? Zabaľte mu darček do okopírovanej mapy vytúženej krajiny. Rovnako môžete využiť notový papier alebo strany z kníh. Tematický baliaci papier, aký nikde nekúpite je na svete raz dva. Pri troche kreativity a nápadu vdýchnete vianočnú atmosféru aj obyčajnému bielemu papieru.

Balenie vianočných darčekov do novinového papiera. Zdroj: Pinterest.com

Výroba originálneho baliaceho papiera. Zdroj: Pinterest.com

Prírodné s vôňou Vianoc

K čarovným Vianociam patrí nielen vôňa ihličia, medovníkov a typická červená farba. Ak chcete tento rok vsadiť na vkusnú jednoduchosť, zabaľte darčeky do prírodného papiera, ktorý dozdobíte šiškami, konárikmi ihličia, upečenými medovníky, ale i bielou papierovou rozetkou.

Vianočné darčeky ozdobené bielou papierovou rozetkou. Zdroj: Pinterest.com

Vianočné darčeky ozdobené ihličím

Medovníky použité ako ozdoby pri balení vianočných darčekov. Zdroj: Pinterest.com

S nápadom nielen pre deti

Nielen deti milujú všetko, čo je farebné a hravé. V prípade vianočných darčekov neurobíte krok vedľa, ak si dáte námahu a na zabalený darček vlastnoručne nakreslíte postavičky či motívy z rozprávok. Originálne pôsobí aj personalizované balenie, na ktoré použijete fotku namiesto menovky či dokonca darček, ktorý zabalíte v štýle balíka, ktorý cestuje z druhého konca sveta.

Vianočné darčeky zabalené ako poštové balíky. Zdroj: Interest.com

Originálne zabalené vianočné darčeky. Zdroj: Pinterest.com

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Drevené umývadlá Drevené umývadlá

Patríte k tým, ktorí sa v bytovom dizajne chcú odlíšiť a radi volíte netradičné riešenia? Máte radi krásu a praktickosť dreva? Potom je pre vás drevené umývadlo ako stvorené!

Zrkadlo do predsiene rozhodne patrí Zrkadlo do predsiene rozhodne patrí

Máte vo svojej predsieni zrkadlo? AK vám v nej chýba, mali by ste to čo najskôr napraviť. V galérii nájdete inšpirácie, kam ho do miestnosti umiestniť.

Detská izba pre dievča – nemusí to byť len ružová Detská izba pre dievča – nemusí to byť len ružová

Vyberáte vhodné zariadenie do izby pre svoje dieťa? Chce do svojej izby ružovú, fialovú, bielu, prípadne žltú? V našej galérii nájdete rôzne inšpirácie do detskej izby pre dievča.Publikované dňa: 03.12.2019
Hodnotenie článku:
(89.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Záhradná sprcha – solárna prenosná alebo murovaná? Montáž, cena, skúsenostiZáhradná sprcha – solárna prenosná alebo murovaná? Montáž, cena, skúsenosti

Premýšľate nad kúpou záhradnej sprchy? Takéto „zaradenie“ skutočne nie je na škodu. Poslúži ako náhrada, ale i doplnok k bazénu, ušetrí financie a v niektorých prípadoch i upratovanie.

Inšpirujte sa zaujímavými tapetamiInšpirujte sa zaujímavými tapetami

Ak uvažujete o zmene vo vašej domácnosti nebojte sa nových nápadov, ktoré prinesú k vám domov niečo nové, a skúste siahnuť po zaujímavej tapete s abstraktným motívom.

Originálne darčeky na Deň matiek. Môžete ich vyrobiť alebo zvoliť darčekový poukazOriginálne darčeky na Deň matiek. Môžete ich vyrobiť alebo zvoliť darčekový poukaz

Už od vzniku Dňa matiek je tradíciou svoju maminu obdarovať alebo ju aspoň potešiť milým slovom. Pozrite si niekoľko originálnych a milých tipov na vhodné darčeky pre naše milované...