Originálne a netradičné balenie vianočných darčekov

Aké by to boli Vianoce bez darčekov? Prekvapte svojich blízkych nielen tým, čím budú obdarovaní ale i nápaditým spôsobom, ako vianočný darček zabalíte.

Vianočné darčeky zabalené do obyčajného papiera a ozdobené halúzkami šípky

Možností je naozaj neurékom. Nechajte sa inšpirovať!

„Ušité“ na mieru

Tak, ako premýšľate nad tým, čo urobí radosť rodičom, partnerovi či vašim deťom, nechajte si záležať aj na originálnom a netradičnom balení darčekov. Podporte ich zvedavosť z prekvapenia. Je váš partner cestovateľ, ktorý neustále balí kufre? Zabaľte mu darček do okopírovanej mapy vytúženej krajiny. Rovnako môžete využiť notový papier alebo strany z kníh. Tematický baliaci papier, aký nikde nekúpite je na svete raz dva. Pri troche kreativity a nápadu vdýchnete vianočnú atmosféru aj obyčajnému bielemu papieru.

Balenie vianočných darčekov do novinového papiera. Zdroj: Pinterest.com

Výroba originálneho baliaceho papiera. Zdroj: Pinterest.com

Prírodné s vôňou Vianoc

K čarovným Vianociam patrí nielen vôňa ihličia, medovníkov a typická červená farba. Ak chcete tento rok vsadiť na vkusnú jednoduchosť, zabaľte darčeky do prírodného papiera, ktorý dozdobíte šiškami, konárikmi ihličia, upečenými medovníky, ale i bielou papierovou rozetkou.

Vianočné darčeky ozdobené bielou papierovou rozetkou. Zdroj: Pinterest.com

Vianočné darčeky ozdobené ihličím

Medovníky použité ako ozdoby pri balení vianočných darčekov. Zdroj: Pinterest.com

S nápadom nielen pre deti

Nielen deti milujú všetko, čo je farebné a hravé. V prípade vianočných darčekov neurobíte krok vedľa, ak si dáte námahu a na zabalený darček vlastnoručne nakreslíte postavičky či motívy z rozprávok. Originálne pôsobí aj personalizované balenie, na ktoré použijete fotku namiesto menovky či dokonca darček, ktorý zabalíte v štýle balíka, ktorý cestuje z druhého konca sveta.

Vianočné darčeky zabalené ako poštové balíky. Zdroj: Interest.com

Originálne zabalené vianočné darčeky. Zdroj: Pinterest.com

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Čierna kúpeľňa – vyzerá lepšie ako by sa mohlo zdať Čierna kúpeľňa – vyzerá lepšie ako by sa mohlo zdať

Čiernu v kúpeľni si nevie mnoho ľudí ani len predstaviť. A to aj napriek tomu, že pôsobí vskutku elegantne a nadčasovo. Nechajte sa inšpirovať.

Zelená detská izba – hodí sa pre chlapcov i dievčatá Zelená detská izba – hodí sa pre chlapcov i dievčatá

Zelená detská izba je vhodnou voľbou, či už vyberáte zariadenie pre dievča, alebo chlapca. Zelená je optimistická farba, ktorá upokojuje. Pozrite sa, ako dobre v detskej izbe vyzerá.

Wire závesné lampy – moderné svietidlá Wire závesné lampy – moderné svietidlá

Hľadáte vhodné svietidlo do svojej obývačky či kuchyne? Wire závesné lampy by pre vás mohli byť to pravé.Publikované dňa: 03.12.2019
Hodnotenie článku:
(89.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Sklobetón – rozmery, vlastnosti, cena, montáž. Obľúbený je v sprchovom kúte v kúpeľni i v kuchyniSklobetón – rozmery, vlastnosti, cena, montáž. Obľúbený je v sprchovom kúte v kúpeľni i v kuchyni

Sklobetón spája vlastnosti murovacieho materiálu a skla, čím zabezpečuje zdroj svetla v tmavých miestnostiach. Viete, prečo by ste nad ním mali uvažovať?

Drevené vianočné ozdoby, figúrky a dekorácie na stromček sú stále in. Môžete si ich kúpiť aj vyrobiťDrevené vianočné ozdoby, figúrky a dekorácie na stromček sú stále in. Môžete si ich kúpiť aj vyrobiť

Drevené vianočné ozdoby rozhodne nepatria do dôb minulých. Prezradíme vám, prečo by ste si nimi mali tento rok ozdobiť svoj vianočný stromček.

Moderné adventné vence na stôl, na dvere, s kožušinou a LED – poradíme, ako vyrobiťModerné adventné vence na stôl, na dvere, s kožušinou a LED – poradíme, ako vyrobiť

4 kúzelné nedele, ktoré symbolizujú príchod najkrajších sviatkov v roku – Vianoc. 4 nedele pred Vianocami a 4 horiace sviece, to je obdobie, ktoré sa nazýva advent.