1000 ❤️ tipov na darčeky vo ✅ výpredaji až 90% ⭐ Zobraziť zoznam

zavrieť

Jednolôžkové postele so zaujímavým dizajnom

Jednolôžkové postele sú ideálnym riešením do detských izieb, výborne však poslúžia i v hosťovských, kde uložíte hosťa kedykoľvek a bez zbytočných problémov. Sú vzhľadovo atraktívne a ich samotný dizajn prečká i vaše očakávania.

Biela jednolôžková posteľ z dreva

Na trhu nájdeme jednolôžkové postele s úložným priestorom, ale i bez neho, drevené postele, postele z drevotriesky a dizajnovo vynímajúce sa postele s krásnym čelom.

Na výber máme z klasických jednolôžkových postelí  90 x 200cm, ktoré poslúžia na prespatie jednej osoby, ale i z jednolôžkových postelí väčších rozmerov, ktoré sa veľkostne približujú tým manželským. Väčší rozmer je vždy plusom či už dieťa dorastie, alebo sa vo dverách objaví dvojica hostí.

Ako si vybrať jednolôžkové posteľ?

- šírka postele vhodná pre jednu osobu je 80 cm, pri občasnom prespatí dvoch osôb je rozmer 120 cm postačujúci
- dĺžka postele by mala presahovať výšku spiaceho min. o 25 cm
- materiál postele je spätý s jej nosnosťou, masív je schopný uniesť i väčšiu hmotnosť
- dôležitá je správny výber roštu a matraca postele, v niektorých prípadoch sú súčasťou už kúpenej postele v iných nie, preto vyberajte dôsledne
- praktickou záležitosťou je úložný priestor postele
Jednolôžková posteľ s úložným priestorom
- čelo postele má nie len dekoratívnu funkciu, ale i praktické využitie - chráni pred chladom, poskytuje oporu chrbtici pri sedení
- pokiaľ máte malé dieťa, stojí za to zvážiť kúpu postele so zábranami

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie jednolôžkové postele

Čo najlacnejšie lôžko alebo posteľ s nádychom luxusu?

Za posteľ s krásnym a funkčným čelo si priplatíte samozrejme viac ako za posteľ z drevotriesky. Väčšinou je posteľ aj dizajnovo krajšia  a pôsobí honosnejším dojmom, hoci dnes i drevotrieskové postele nezaostávajú.  Mäkké čalúnené čelo je výbornou oporou chrbtice, čo oceníte najmä vtedy, ak si v posteli radi čítate. Taktiež čelo chráni pred chladom steny.  

Či už preferujete luxus alebo flexibilitu ceny za čo najlepší výsledok, na trhu si určite vyberiete. Je totiž nemálo postelí, ktoré vám splnia vaše očakávania.

Jednolôžkové postele s úložným priestorom

Je ideálnym riešením v prípade detských a študentských izieb. Posteľ slúži aj ako pohovka počas leňošenia s priateľmi. Jednolôžková posteľ s úložným priestorom je tiež vhodná do malých spálni, kde je každý centimeter plusom. Úložný priestor je veľmi praktickou záležitosťou. Poslúži na spratanie prikrývok a v niektorých prípadoch, závisí od počtu šuplíkov, tam zmestíte i veci, knihy, poprípade iné drobnosti, ktoré si potrebujete uložiť.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie jednolôžkové postele

Masívne jednolôžkové postele

Postele z masívu si dlhoročne uchovávajú trend. Charakterizuje ich dlhá životnosť, krása dreva, možnosť morenia, vďaka ktorému sa posteľ dizajnovo ľahko prispôsobí zvyšku nábytku a nestarnúca elegancia. Pre všetky tieto vlastnosti patria medzi popredne vyhľadávaný druh postelí.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie jednolôžkové postele

Obľúbené je najmä borovicové drevo, ale bukové a dubové má tiež svoje kvality. Medzi ne patrí napr. pevná konštrukcia a stabilita postele. Morením dreva dostanete častokrát jedinečný vzhľad a zvýrazníte jeho dizajn.

Prezrieť ďalšie krásne jednolôžka

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú...


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Záhradný altánok – oceníte ho v lete i na jeseň Záhradný altánok – oceníte ho v lete i na jeseň

Uvažujete nad záhradným altánkom? Určite si ho do svojej záhrady zaobstarajte. Stane sa pre vás oázou pokoja a miestom symbolizujúcim oddych.

Čierna kúpeľňa – vyzerá lepšie ako by sa mohlo zdať Čierna kúpeľňa – vyzerá lepšie ako by sa mohlo zdať

Čiernu v kúpeľni si nevie mnoho ľudí ani len predstaviť. A to aj napriek tomu, že pôsobí vskutku elegantne a nadčasovo. Nechajte sa inšpirovať.

Zrkadlo do predsiene rozhodne patrí Zrkadlo do predsiene rozhodne patrí

Máte vo svojej predsieni zrkadlo? AK vám v nej chýba, mali by ste to čo najskôr napraviť. V galérii nájdete inšpirácie, kam ho do miestnosti umiestniť.Publikované dňa: 17.10.2017
Hodnotenie článku:
(90.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Ako zariadiť spálňu v paneláku? Ani menší priestor nie je žiadny problém Ako zariadiť spálňu v paneláku? Ani menší priestor nie je žiadny problém

Vedeli ste, že? Najväčšiu položku pri zariaďovaní bytu predstavuje kuchyňa. Po nej nasleduje obývacia izba a na chvoste s najnižšími nákladmi je práve spálňa. Poradíme vám ako ju zariadiť.

Ako vybrať luster do jedálne, kuchyne a obývačky Ako vybrať luster do jedálne, kuchyne a obývačky

Luster v domácnosti je vnímaný predovšetkým ako dekoračný prvok, no pri jeho výbere by ste mali dbať aj na funkčné vlastnosti. Poradíme vám ako si vybrať ten najlepší!

Ako vybrať osvetlenie do každej miestnosti? Bodové svetlá sú stále populárne. Ako vybrať osvetlenie do každej miestnosti? Bodové svetlá sú stále populárne.

Vedeli ste, že do každej miestnosti sa hodí iný typ osvetlenia? Pozrite sa, podľa čoho si v jednotlivých miestnostiach osvetlenie vyberať.