Kuchynské rohové lavice nielen do malej kuchyne

Rohové jedálenské lavice zažili svoju éru približne pred 30 rokmi. V obľube boli najmä tie drevené, s textilnými poťahmi, ktoré sa dnes vyskytnú len veľmi ojedinele. No móda sa znovu vracia a vďaka novým dizajnom, rohové lavice ožívajú a dostávajú nový šmrnc. 

Kuchynská rohová lavica z ekokože

V ponuke eshopov s nábytkom dnes nájdeme rôzne druhy rohových lavíc. Obľúbené sú lavice s dekorom dreva, potiahnuté eko kožou alebo vyhotovené z kvalitného masívneho dreva. Najviac vedú drevené modely spojené s kovom.  

Prečo si vybrať rohové lavice do kuchyne?

  • sú vhodným nábytkom do menším priestorov a kuchýň 
  • dajú sa ľahko skombinovať so stoličkami, vôbec sa nemusíte obávať, že by spolu nesedeli 
  • niektoré typy majú úložný priestor, ktorý môžete využiť v prípade nedostatku miesta 
  • sedenie na nich je pohodlné, najmä ak sú potiahnuté textíliou 
  • sú ideálne pre veľkú rodinu 
  • v konečnom dôsledku sú peknou súčasťou interiéru

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie kuchynské lavice

Dať na klasiku či radšej moderný štýl?

Výber rohovej lavice je samozrejme spätý s vašim vkusom. Niekto dáva prednosť klasike, iný zasa modernejšiemu prevedeniu. Nedá sa povedať, že jedno je krajšie ako druhé, pretože obe majú svoje čaro.

Kuchynská rohová lavica z dreva

Drevo má tú výhodu, že sa hodí do moderných i klasických domácností. Celkový dizajn lavice tvorí materiál, z ktorého je vyhotovená, a tiež tvar samotnej konštrukcie. Pekne ukáže i ekokoža, prípadne koža v kombinácii so železom.

Už dávno nie sú len v tvare L

V minulosti dominoval práve tento, v mnohých prípadoch menej atraktívny typ rohových lavíc (s úložným priestorom a opierkami). Dnes nájdeme rôzne obmeny rohových lavíc či už rovné s alebo bez úložného priestoru, tiež s možnosťou voľby operadla. Kombinácia rôznych materiálov vylepšuje ich celkový dizajn. 

Kuchynská lavica z masívneho dreva

V neposlednom rade je dôležitá i cena výrobku. Tá závisí najmä od materiálu, z ktorého je nábytok vyrobený, tiež nemej dôležitým faktorom je to, či si dáte vyrobiť lavicu na mieru, alebo ju kúpite v predajni.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie kuchynské lavice

Pozrite si aj naše inšpirácie

Záhradné paletové sedenie Záhradné paletové sedenie

Nábytok z paliet si možno vyrobiť naozaj rýchlo, jednoducho a pomerne lacno. Stačí si prezrieť naše inšpirácie a uveríte, že paletové sedenie na záhradu je štýlovým doplnkom každého...

Námornícka modrá a biela Námornícka modrá a biela

Modrá v nás vyvoláva pocity dôvery, bezpečia a celkovej harmónie. Biela je farbou minimalizmu, ktorý je absolútne nadčasový. Aj vďaka svojej neutralite tvorí biela farba s "ťažšou"...

Drevené umývadlá Drevené umývadlá

Patríte k tým, ktorí sa v bytovom dizajne chcú odlíšiť a radi volíte netradičné riešenia? Máte radi krásu a praktickosť dreva? Potom je pre vás drevené umývadlo ako stvorené!



Publikované dňa: 04.01.2018
Hodnotenie článku:
(88.6%)

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú...

V tejto kategórií nájdete aj:

Sklenené vitríny do obývačky, drevené vitríny do jedálne Sklenené vitríny do obývačky, drevené vitríny do jedálne

Záťažové koberce do kancelárie a komerčných priestorov Záťažové koberce do kancelárie a komerčných priestorov

Hodia sa teda do vyťažovaných komerčných a bytových priestorov, ale aj do chodieb či kancelárii. Súčasní predajcovia ponúkajú širokú škálu výberu s jednoduchým a zároveň atraktívnym...

Bezúchytkové otváranie dvierok. Kuchynské skrinky bez úchytiek Bezúchytkové otváranie dvierok. Kuchynské skrinky bez úchytiek

Stačí jemný pohyb a skrinky sa otvoria. Ďalšou výhodou je čistota, vďaka jemnému pohybu neušpiníme skrinky a údržba je preto jednoduchšia.  Kuchyne bez úchytiek sú absolútne in!


Pridať komentár