Kuchynské rohové lavice nielen do malej kuchyne

Rohové jedálenské lavice zažili svoju éru približne pred 30 rokmi. V obľube boli najmä tie drevené, s textilnými poťahmi, ktoré sa dnes vyskytnú len veľmi ojedinele. No móda sa znovu vracia a vďaka novým dizajnom, rohové lavice ožívajú a dostávajú nový šmrnc. 

Kuchynská rohová lavica z ekokože

V ponuke eshopov s nábytkom dnes nájdeme rôzne druhy rohových lavíc. Obľúbené sú lavice s dekorom dreva, potiahnuté eko kožou alebo vyhotovené z kvalitného masívneho dreva. Najviac vedú drevené modely spojené s kovom.  

Prečo si vybrať rohové lavice do kuchyne?

  • sú vhodným nábytkom do menším priestorov a kuchýň 
  • dajú sa ľahko skombinovať so stoličkami, vôbec sa nemusíte obávať, že by spolu nesedeli 
  • niektoré typy majú úložný priestor, ktorý môžete využiť v prípade nedostatku miesta 
  • sedenie na nich je pohodlné, najmä ak sú potiahnuté textíliou 
  • sú ideálne pre veľkú rodinu 
  • v konečnom dôsledku sú peknou súčasťou interiéru

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie kuchynské lavice

Dať na klasiku či radšej moderný štýl?

Výber rohovej lavice je samozrejme spätý s vašim vkusom. Niekto dáva prednosť klasike, iný zasa modernejšiemu prevedeniu. Nedá sa povedať, že jedno je krajšie ako druhé, pretože obe majú svoje čaro.

Kuchynská rohová lavica z dreva

Drevo má tú výhodu, že sa hodí do moderných i klasických domácností. Celkový dizajn lavice tvorí materiál, z ktorého je vyhotovená, a tiež tvar samotnej konštrukcie. Pekne ukáže i ekokoža, prípadne koža v kombinácii so železom.

Už dávno nie sú len v tvare L

V minulosti dominoval práve tento, v mnohých prípadoch menej atraktívny typ rohových lavíc (s úložným priestorom a opierkami). Dnes nájdeme rôzne obmeny rohových lavíc či už rovné s alebo bez úložného priestoru, tiež s možnosťou voľby operadla. Kombinácia rôznych materiálov vylepšuje ich celkový dizajn. 

Kuchynská lavica z masívneho dreva

V neposlednom rade je dôležitá i cena výrobku. Tá závisí najmä od materiálu, z ktorého je nábytok vyrobený, tiež nemej dôležitým faktorom je to, či si dáte vyrobiť lavicu na mieru, alebo ju kúpite v predajni.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie kuchynské lavice

Pozrite si aj naše inšpirácie

Šedá a tyrkysová Šedá a tyrkysová

Rozmýšľate nad tým aká farba sa hodí k tyrkysovej? Jednoznačne šedá! Tyrkysová pôsobí ukľudňujúcim dojmom a šedá veľmi dobre nahradzuje fádnu bielu.

Červená obývačka Červená obývačka

Túžite po obývačke, z ktorej bude sálať radosť a energia? Vymeňte biele, šedé a béžové farby za červenú a dodajte jej nový život v horúcich odtieňoch! Vaša obývačka sa zmení na nepoznanie.

Úložný priestor v kuchyni Úložný priestor v kuchyni

Tieto šikovné triky vám pomôžu vytvoriť si kuchyňu snov plnú úložných priestorov, ktoré vás nebudú stáť hotový majetok.Publikované dňa: 04.01.2018
Hodnotenie článku:
(88.6%)

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú...

V tejto kategórií nájdete aj:

Spálňový nábytok z masívneho dreva Spálňový nábytok z masívneho dreva

Keď sa cítite v spálni dobre, tak máte veľký predpoklad kvalitného spánku a načerpania novej energie na každý deň.  O dporúča sa nábytok z masívneho dreva. Ako si ho vybrať? Poradíme...

Detské koberce na hranie - ideálny doplnok do každej izbičky Detské koberce na hranie - ideálny doplnok do každej izbičky

Pre mnohé mamy je príjemnejší pohľad na deti hrajúce sa s hračkami na koberci, než na prázdnej, akokoľvek štýlovej, podlahe. Vybaviť preto detskú izbu kobercom je vynikajúci nápad.  

Moderné kovové stojanové vešiaky ako doplnok do predsiene Moderné kovové stojanové vešiaky ako doplnok do predsiene

Či už ste zástancom minimalizmu alebo iného štýlu, stojanové vešiaky by si vo vašej domácnosti mali nájsť svoje miesto. Prečo? V prvom rade sú praktické, no nie len to. Vyrábajú sa v...


Pridať komentár