Kuchynské rohové lavice nielen do malej kuchyne

Rohové jedálenské lavice zažili svoju éru približne pred 30 rokmi. V obľube boli najmä tie drevené, s textilnými poťahmi, ktoré sa dnes vyskytnú len veľmi ojedinele. No móda sa znovu vracia a vďaka novým dizajnom, rohové lavice ožívajú a dostávajú nový šmrnc. 

Kuchynská rohová lavica z ekokože

V ponuke eshopov s nábytkom dnes nájdeme rôzne druhy rohových lavíc. Obľúbené sú lavice s dekorom dreva, potiahnuté eko kožou alebo vyhotovené z kvalitného masívneho dreva. Najviac vedú drevené modely spojené s kovom.  

Prečo si vybrať rohové lavice do kuchyne?

  • sú vhodným nábytkom do menším priestorov a kuchýň 
  • dajú sa ľahko skombinovať so stoličkami, vôbec sa nemusíte obávať, že by spolu nesedeli 
  • niektoré typy majú úložný priestor, ktorý môžete využiť v prípade nedostatku miesta 
  • sedenie na nich je pohodlné, najmä ak sú potiahnuté textíliou 
  • sú ideálne pre veľkú rodinu 
  • v konečnom dôsledku sú peknou súčasťou interiéru

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie kuchynské lavice

Dať na klasiku či radšej moderný štýl?

Výber rohovej lavice je samozrejme spätý s vašim vkusom. Niekto dáva prednosť klasike, iný zasa modernejšiemu prevedeniu. Nedá sa povedať, že jedno je krajšie ako druhé, pretože obe majú svoje čaro.

Kuchynská rohová lavica z dreva

Drevo má tú výhodu, že sa hodí do moderných i klasických domácností. Celkový dizajn lavice tvorí materiál, z ktorého je vyhotovená, a tiež tvar samotnej konštrukcie. Pekne ukáže i ekokoža, prípadne koža v kombinácii so železom.

Už dávno nie sú len v tvare L

V minulosti dominoval práve tento, v mnohých prípadoch menej atraktívny typ rohových lavíc (s úložným priestorom a opierkami). Dnes nájdeme rôzne obmeny rohových lavíc či už rovné s alebo bez úložného priestoru, tiež s možnosťou voľby operadla. Kombinácia rôznych materiálov vylepšuje ich celkový dizajn. 

Kuchynská lavica z masívneho dreva

V neposlednom rade je dôležitá i cena výrobku. Tá závisí najmä od materiálu, z ktorého je nábytok vyrobený, tiež nemej dôležitým faktorom je to, či si dáte vyrobiť lavicu na mieru, alebo ju kúpite v predajni.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie kuchynské lavice

Pozrite si aj naše inšpirácie

Červená farba kuchyne citeľne zvýši váš apetít Červená farba kuchyne citeľne zvýši váš apetít

Posvieťme si aspoň trochu na to, čo všetko by nám červená farba mala ponúknuť. Nápadmi na dizajnovanie a kombinovanie farieb sa nechajte inšpirovať fotkami v článku.  

Zelená spálňa – budete sa v nej cítiť ako v bavlnke Zelená spálňa – budete sa v nej cítiť ako v bavlnke

Patrí zelená k vašim obľúbeným farbám? Potom sa jej pri zariaďovaní bytu nemusíte vôbec obávať. Pozrite sa, ako sa hodí napríklad do spálne.

Vázy na kvety ako bytové doplnky do obývačky Vázy na kvety ako bytové doplnky do obývačky

Aspoň jednu vázu má doma asi každý. Môže ísť o sklenený kúsok s jednoduchým dizajnom, alebo napríklad o kovovú dekoratívnu vázu. Akú máte doma vy?

Zobraziť produkty v kategórií:Publikované dňa: 04.01.2018
Hodnotenie článku:
(88.6%)

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú...

V tejto kategórií nájdete aj:

Drevená truhlica je skvelá na uskladnenie hračiek, prádla, ale aj na sedenie Drevená truhlica je skvelá na uskladnenie hračiek, prádla, ale aj na sedenie

Toto dedičstvo z minulosti je praktickým doplnkom či nábytkom, ktorý má svoju riadnu funkciu. Prečo by retro drevená truhlica nemala chýbať ani u vás doma? Inšpirujte sa s nami!

Aké sú výhody nábytku z masívu dubu, buku, borovice, smreku či palisandra? Aké sú výhody nábytku z masívu dubu, buku, borovice, smreku či palisandra?

Masív je mimoriadne obľúbeným prírodným materiálom.  Aký nábytok z masívu do interiéru vybrať? Z akého dreva masív je? Toto a ešte viac sa dozviete v našom dnešnom článku.

Ako vybrať najlepší jedálenský stôl aj do malej kuchyne? Obľúbené sú rozkladacie, ale aj sety so stoličkami Ako vybrať najlepší jedálenský stôl aj do malej kuchyne? Obľúbené sú rozkladacie, ale aj sety so stoličkami

Ak chcete vo svojom dome či byte vytvoriť ideálne stolovacie podmienky, výber stola je potrebné prispôsobiť rôznym premenným.  Pozrite sa na to, ako správne vybrať jedálenské stoly.


Pridať komentár