Lacné predsieňové zostavy v luxusnom prevedení

Túžite po praktickej a zároveň esteticky funkčnej predsieni? Po nábytku, ktorý bude mať dostatok úložného priestoru a jeho dizajn nebude nijako zaostávať?

Cierny predsieňový nábytok

Každý z nás by najradšej spojil obe funkcie v jedno a za všetko zaplatil rozumné peniaze. Ale je to možné? Dá sa za dizajnovo krásnu a funkčnú predsieň neutratiť veľa? Poďte sa s nami pozrieť, ako si jednu zadovážiť.

Lacná predsieň alebo predsieň na mieru?

Sektorový nábytok, ktorý vám predávajúci ponúkajú, spája funkčnosť i priemerný dizajn. Nie je zvlášť originálny, ale napriek tomu má šmrnc. Skvelým riešením sú predsieňové panely, vďaka ktorým máte možnosť vyskladať si vlastnú predsieň sami. V tom prípade sa stávate dizajnérmi vlastnej predsiene a môžete sa pohrať s nábytkom do požadovaného výsledku.

Vyberáme z nášho katalógu

Pokiaľ chcete bezchybnosť, určite si zvoľte výrobu nábytku na mieru. Do prípravy môžete zasahovať, prispôsobovať nábytok vašim predstavám a konečný výsledok bude vyhovovať vašim požiadavkám.

Moderné predsiene vs. predsiene v retro štýle

Predsieňové komplety dopĺňajú interiér bývania, preto sú vyrábané v rôznych štýloch, aby dizajnovo ladili k ostatku domu. Nájdeme rôzne prevedenia nábytku či už retro, alebo vintage štýl, moderné prevedenie čiernej i bielej farby, teplé kombinácie v spojení s drevom alebo drevotrieskou. Výsledný variant závisí len od vášho vkusu. Moderné predsiene sú zväčša zložené zo skriniek na topánky, vešiakového panelu a zrkadla.

Biele predsieňové zostavy zladíte veľmi jednoducho

Biela farba je ideálnym riešením. Ľahko ju zladíte s ostatným nábytkom, dobre sa kombinuje s akoukoľvek farbou i vzhľadom dreva.

Biely nábytok do predsiene

Je dôležité, aby nábytok nebol príliš veľký a nepraktický, pri výbere sa zamerajte na funkčnosť a nenápadnosť celého kompletu. V predsieňach ukáže najmä minimalizmus. Pamätajte, že menej je niekedy viac.  Množstvo obchodných domov aj eshopov ponúka nábytok, ktorý vás zaujme a pomôže vám pri výbere. Nebojte sa ísť do farieb, niekedy sú to práve ony, ktoré celý komplet nábytku podčiarknu a dodajú záverečnú bodku.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie predsieňový nábytok

Pár tipov, ktoré vám pomôžu pri zariaďovaní predsiene

  • Snažte sa nábytok rozmiestniť tak, aby sa žiadna jeho súčasť nestala prekážkou v pohybe,
  • malé miesto na sedenie( či už kreslo, taburetka alebo lavičky) pri prezúvaní určite poslúži,
  • zrkadlo opticky zväčší priestor a má praktické využitie,
  • nedávajte príliš veľa nábytku do malého priestoru, mohlo by sa stať, že by miestnosť pôsobila veľmi stiesnene,
  • vyberajte podlahu, z ktorej ľahko zmetiete nečistoty.

Prezrieť ďalšie krásne predsieňové zostavy

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú...


Komentáre

27/02/2022 10:49
Lila

mam podobnu predsienovu zostavu, kombinacia prirodej farby s čiernou je naprosto dokonala. Moj štyl!

29/03/2022 21:52
Ariana

pekna, ale aj obyčajne za par ečiek su velmi pekne a kvalitne.

Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Biela spálňa – Ideálna farba pre čistú myseľ Biela spálňa – Ideálna farba pre čistú myseľ

Biela v spálni? Určite jej výberom neurobíte krok vedľa. Biela je farbou čistoty, evokuje sviežosť,  vysoké hodnoty a ideály. Pozrite si naše fotoinšpirácie.

Skrinky pod TV – praktické a pútavé zároveň Skrinky pod TV – praktické a pútavé zároveň

Máte už vybratý stolík pod TV? Nie je to také jednoduché ako ste si na začiatku mysleli? Možno vám pomôžu sa rozhodnúť naše tipy. Nechajte sa inšpirovať našou galériou.

Červená kúpeľna – nielen pre ľudí, ktorí sa neboja riskovať Červená kúpeľna – nielen pre ľudí, ktorí sa neboja riskovať

Pokiaľ obľubujete červenú farbu, určite sa jej pri zariaďovaní bytu nevyhýbajte. Hodí sa do každej miestnosti, dokonca aj do kúpeľne. Neveríte? Potom si to overte v našej galérii.Publikované dňa: 15.10.2017
Hodnotenie článku:
(89.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Čo to je futón? Skúsenosti s futónom na spanie, cena, použitieČo to je futón? Skúsenosti s futónom na spanie, cena, použitie

Okrem nižšej nákupnej ceny ponúka futón aj množstvo ďalších výhod – od zdravšieho spánku až po zmiernenie bolesti chrbtice.

Ako vybrať skriňu do detskej izby – šatníková skriňa alebo zostava do detskej izby?Ako vybrať skriňu do detskej izby – šatníková skriňa alebo zostava do detskej izby?

Šatník, vstavaná skriňa alebo rovno zostava? Viete, čo sa najviac hodí do izby vášho dieťaťa a aké ďalšie otázky si treba položiť?

Antidekubitný matrac s kompresorom nielen na predpis – cena, recenzie, použitieAntidekubitný matrac s kompresorom nielen na predpis – cena, recenzie, použitie

Výber matracov je vždy beh na dlhé trate. Platí to aj pre antidekubitný matrac. Poradíme vám, ako si poradiť s výberom.