1000 ❤️ tipov na darčeky vo ✅ výpredaji až 90% ⭐ Zobraziť zoznam

zavrieť

Luxusné krištáľové lustre do obývačky, spálne aj modernej kuchyne

Aj v dnešnej dobe majú ľudia voči niektorým veciam kopec predsudkov a majú ich zaškatuľkované do kategórií. Jednou z takých vecí sú i lustre, ktoré svojho času mali veľký úspech, najmä v luxusných rezidenčných priestoroch.

Krištáľový luster do obývačky

Nie je to však len otázkou luxusu a prestíže. Lustre sa hodia ako do luxusných, tak i do obyčajných priestorov, aké doma majú bežní ľudia. Pôsobia nesmierne moderne v kombinácií so správne zvoleným nábytkom a doplnkami. A nepasujú len do obývačiek. V správne zariadenom priestore dokážu krásne dotvoriť i spálňu či dokonca kuchyňu.

Moderný krištálový luster do kuchyne

Lustre môžete nájsť v rôznych prevedeniach – či už drevené, kovové, sklenené, s LED žiarivkami alebo krištáľové. Zohnať sa už dajú dokonca aj lustre na diaľkové ovládanie. Výber je len na vás a na tom, čo sa hodí zrovna do vašej obývačky.

Netradičná voľba do interiéru

Mnohí ľudia majú pomyselné klapky na očiach a zameriavajú sa v súčasnosti len na klasické „bodovky“, čiže LED svetielka, ktoré sú len v strope. Uniká im však fakt, že lustre by ich obývačku mohli krásne oživiť. Nebojte sa pre to vyjsť zo stereotypu a skúsiť niečo nové. Nebudete to ľutovať. Verím, že aj vďaka tomuto článku prídete lustrom na chuť i vy.

V prípade, že sa rozhodnete pre krištáľový luster, priestoru dodáte luxusný nádych. Pôsobia totiž honosne a elegantne a v kombinácií so správnym zariadením nemôžete spraviť krok vedľa. Krištáľové lustre sa hodia obzvlášť do jedální a obývačiek, no viem si ich predstaviť i v elegantnej spálni.

Krištáľový luster do spálne

V prípade krištáľových lustrov v spálni by som však bola opatrnejšia a zvolila ich naozaj len do priestorov, ktoré sami o sebe pôsobia luxusnejšie a elegantnejšie, vo vidiecky ladenej spálni by mohli pôsobiť rušivo či gýčovo.

Ak si teda zariaďujete nový dom či byt, prerábate starý alebo len chcete zmenu a hľadáte inšpiráciu, skúste sa poobzerať v obchodoch po lustroch a nestavte len na overenú „klasiku“ v podobe bodových svetiel. Lustre pôsobia sofistikovanejšie a ak ich dokážete skombinovať s doplnkami a nábytkom, vytvoríte si priestor ako z katalógu.

Autor článku

Veronika Filipová

Som toho názoru, že písanie musí byť vášňou. Je rozdiel, ak text napíše niekto, kto musí a nebaví ho to, ako keď ho napíše niekto, koho písanie...


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Čierny gauč sa stane dominantou každej obývačky Čierny gauč sa stane dominantou každej obývačky

Je čierny gauč dobrou voľbou? Určite áno. Pozrite sa, ako dobre môže v miestnosti vyzerať a s čím všetkým sa dá kombinovať.

Zelená kúpeľňa nemusí byť tuctová Zelená kúpeľňa nemusí byť tuctová

Farbu do kúpeľne, podobne ako je to v prípade kuchyne, si zvyčajne vyberáme na desiatky rokov. Preto sa pri jej voľbe môžete poriadne zapotiť. Pokiaľ ste nikdy neuvažovali nad zelenou v...

Žltá kúpeľňa - aj doplnky rozhodujú Žltá kúpeľňa - aj doplnky rozhodujú

Nebojte sa žltej! Každý deň s ňou môžete začínať ráno v kúpeľni, zlepšiť si náladu, keď si pôjdete umyť ruky, či sa dostať do hravej nálady, keď sa pôjdete prepudrovať. Publikované dňa: 03.04.2018
Hodnotenie článku:
(87%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Ako zariadiť spálňu v paneláku? Ani menší priestor nie je žiadny problém Ako zariadiť spálňu v paneláku? Ani menší priestor nie je žiadny problém

Vedeli ste, že? Najväčšiu položku pri zariaďovaní bytu predstavuje kuchyňa. Po nej nasleduje obývacia izba a na chvoste s najnižšími nákladmi je práve spálňa. Poradíme vám ako ju zariadiť.

Ako vybrať luster do jedálne, kuchyne a obývačky Ako vybrať luster do jedálne, kuchyne a obývačky

Luster v domácnosti je vnímaný predovšetkým ako dekoračný prvok, no pri jeho výbere by ste mali dbať aj na funkčné vlastnosti. Poradíme vám ako si vybrať ten najlepší!

Ako vybrať osvetlenie do každej miestnosti? Bodové svetlá sú stále populárne. Ako vybrať osvetlenie do každej miestnosti? Bodové svetlá sú stále populárne.

Vedeli ste, že do každej miestnosti sa hodí iný typ osvetlenia? Pozrite sa, podľa čoho si v jednotlivých miestnostiach osvetlenie vyberať.