Vákuový čistič pórov Wellneo – recenzia

Každý človek je individualitou a rovnako je to tak aj s pleťou. Niekto trpí čiernymi bodkami celý život, niekto len ojedinele a niekto ani nevie čo to je. Tí, ktorí s nimi dennodenne bojujú pravdepodobne poznajú naj-osvedčenejšiu techniku ako sa ich zbaviť, a tou je vytláčanie.

Vákuový čistič pórov Wellneo (recenzia)

Táto voľba je však tou najnevhodnejšou, pretože okrem toho, že spôsobuje bolesť, nepríjemné začervenanie a zanášanie, vedie aj k vzniku malým jazvyčkám. Problém s čiernymi bodkami možno odstrániť bezbolestne, hygienicky a bez jaziev s vákuovým čističom pórov Wellneo.

Čierne bodky

Ako vlastne vznikajú tieto neestetické problémy, ktoré znepríjemňujú život nejednej ženy? Čierne bodky sa začínajú objavovať v čase dospievania, v momente, keď sa aktivujú pohlavné hormóny. Možno tvrdiť, že za čierne bodky môžu do veľkej miery hlavne  mužské hormóny, ktoré sú, samozrejme, aktívne aj v každom ženskom tele. Tie spúšťajú rozvoj mazovej žľazy a zvýšené olupovanie tkaniva. Sú to faktory, ktoré prispievajú k vzniku otvorených alebo zatvorených pórov.

Zaujímavé je, že čierne bodky sú vlastne upchaté vlasové folikuly, v ktorých sa nachádza prebytočný maz a nečistoty z povrchu pleti. Je to prostredie ako stvorené pre mikroorganizmy a zápaly. Čiernu farbu majú práve preto, že otvorené póry sú v kontakte s povrchom kože a so vzduchom, čo zapríčiňuje čierne sfarbenie.

Vákuový čistič pórov Wellneo

Vákuový čistič pórov Wellneo je prístroj, pomocou ktorého odstránite čierne bodky šetrným, bezbolestným spôsobom. Má v sebe zabudovanú technológiu odsávania, ktorá je jemná a šetrí pokožku. Prístroj pracuje so 4 rôznymi hlavicami, ktoré umožňujú používať ho aj na čistenie tváre, rúk, dekoltu a chrbta. Je menších rozmerov, a tak si ho môžete zobrať zo sebou aj na cesty, poprípade ho môžete mať vždy pri sebe, pretože sa zmestí aj do väčšej kabelky a pri jeho používaní nepotrebujete elektrické napätie. Súčasťou balenia je aj praktické plátené vrecko.

Ako pracuje

Wellneo čistič pracuje na základe dôkladného, vysoko hygienického čistenia pleti. Pri samotnom čistení nedochádza k styku prstov a rúk s pokožkou, teda ani k zavádzaniu nečistôt z prstov na pleť a k upchávaniu pórov, či k zápalom. Pre svoje efektívne čistenie využíva technológiu odsávania, ktorej silu čistenia si môžete vybrať sami.

Ako funguje vákuový čistič pórov Wellneo?

Má 2 úrovne, pričom prvá je pre citlivejšiu pleť a citlivejšie partie a druhá pre normálnu pleť. Súčasťou prístroja je bohaté príslušenstvo, ktoré pozostáva zo 4 nadstavcov. Nadstavce slúžia na precízne vyčistenie aj v tých oblastiach, ktoré sú ťažko dostupné, napr. okolo nosa. Celé príslušenstvo pozostáva:

  • malá hlavica - využíva sa hlavne pri odsávaní na 1. silovej úrovni odsávania, a teda pre citlivejšiu pleť, hlavne v oblasti nosa.
  • veľká hlavica - je určená pre odsávanie na 2. silovej úrovni, teda pre silnejšie odsávanie a používa sa pri čistení veľkých plôch.
  • oválna hlavica - používa sa aj pri 1. aj pri 2. silovej úrovni odsávania, a to prevažne v okolí úst a nosa.
  • peelingová hlavica - odstraňuje nečistoty z pokožky a odstraňuje starú kožu s odumretými bunkami.

Ovládanie - krok po kroku

Ovládanie prístroja je veľmi jednoduché a intuitívne. Jedným stlačením ho zapnete a druhým si zvolíte požadovanú úroveň odsávacej sily. Dokonca, prístroj nie je napájaný priamo elektrickou energiu, teda nemá zbytočne dlhé káble, ktoré vyžadujú elektrické napätie. Funguje na 2 baterky typu AA, ktoré sú bežne dostupné v obchodoch (nie sú súčasťou balenia). Prvým krokom je zavedenie bateriek. Následne si vyberte hlavicu, ktorú sa chystáte použiť a nasaďte ju.

V samotných počiatkoch radšej pracujte so silovým stupňom odsávania číslo 1. Ak túto úroveň znášate dobre a zdá sa vám slabá, zvoľte 2-jku. Môže sa stať, že na jednotlivé partie budete využívať iné stupne odsávania. Po očistení pleti hlavicu umyte pod vlažnou vodou a nechajte voľne vysušiť.

Náš tip: pred samotným čistením si na 15 minút naparte tvár, pleť sa vám potom podarí vyčistiť ešte lepšie.

Skúsenosti

Reálne skúsenosti s týmto prístrojom alebo jemu podobnými, nájdete na internete v diskusných fórach ako je napr. Heureka.sk/cz alebo na Modrom koníkovi. Väčšina recenzií s opisom týchto prístrojov nebola pozitívna. Mnohým ženám sa prístroje zdajú byť slabé, teda majú slabý odsávací ťah. Samozrejme, že medzi skúsenosťami sme našli aj pozitívne ohlasy žien, ktoré používajú odsávací prístroj ako doplnkovú každodennú očistu pleti. 

Vaše otázky a naše odpovede

Koľko stojí vákuový čistič Wellneo?

Vákuový čistič Wellneo stojí v akcií 19,90 €. V porovnaní s inými podobnými prístrojmi, ide o naozaj výbornú cenu, pretože niektoré čističe, ktoré pracujú na podobnom princípe ako tento, sú omnoho drahšie. Táto cena je teda výhodná.

Kde sa dá kúpiť vákuový čistič Wellneo?

Vákuový čistič si môžete najjednoduchšie zakúpiť prostredníctvom internetového predaja na stránkach ✅ Wellneo.sk.

Čo je obsahom balenia?

Obsahom balenia je samotný prístroj a príslušenstvo, ktoré pozostáva zo 4 hlavíc (malá, veľká, oválna, peelingová) a cestovné púzdro. POZOR! Baterky nie sú súčasťou balenia.

Ako dlho používať?

Wellneo čistič sa odporúča používať pravidelne ako súčasť každodennej pleťovej očisťujúcej kúri, minimálne raz za deň, najlepšie večer po sprchovaní sa.

Kedy uvidím prvé výsledky?

Už pri prvom použití uvidíte prvé výsledky a zistíte jeho funkčnosť. Okamžite spozorujete, že prístroj nespôsobuje začervenanie a bolesť.

Autor článku

Dominika Hamarová

Volám sa Dominika Hamarová a mám vyštudovanú predškolskú a elementárnu pedagogiku. Vo voľnom čase sa venujem zdravému životnému štýlu a športu...


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Originálne stojany na dáždniky Originálne stojany na dáždniky

Aj vaša predsieň si zaslúži nádych originality! Prajavte svoju osobnosť a kreativitu pri výbere doplnkov a dodajte život aj tej najponurejšej vstupnej hale.

Jednoduché vianočné handmade dekorácie Jednoduché vianočné handmade dekorácie

Naše inšpirácie sú naozaj veľmi jednoduché a preto ich zvládne aj menej zručný jedinec. Odmenou vám budú ozdoby, ktoré nenájdete nikdy inde!

Biela spálňa – Ideálna farba pre čistú myseľ Biela spálňa – Ideálna farba pre čistú myseľ

Biela v spálni? Určite jej výberom neurobíte krok vedľa. Biela je farbou čistoty, evokuje sviežosť,  vysoké hodnoty a ideály. Pozrite si naše fotoinšpirácie.Publikované dňa: 01.11.2019
Hodnotenie článku:
(89.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Tefal Multicooker 12v1 recenzia. Elektrický hrniec RK705138Tefal Multicooker 12v1 recenzia. Elektrický hrniec RK705138

DeLonghi ECAM 350.55 automatický kávovar – recenzia, skúsenosti, porovnanieDeLonghi ECAM 350.55 automatický kávovar – recenzia, skúsenosti, porovnanie

Masážny prístroj s vyhrievaním 3v1 WellneoMasážny prístroj s vyhrievaním 3v1 Wellneo

Vaše nohy v tomto prípade nepotrebujú len jemné pomasírovanie, ale aj teplo na zahriatie. Objavte masážny prístroj 3v1 od Wellneo, s ktorým budú vaše chodidlá teplé a vždy vo forme.