Blumfeldt Pantheon Climax Ambient, 3 × 3 m, 4 rohové stĺpiky, bioklimatická strecha
(81.8%)
Blumfeldt Pantheon Climax Ambient, 3 × 3 m, 4 rohové stĺpiky, bioklimatická strecha
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 1 613,90 €

Parametre a popis produktu

Božské záhradné sídlo s ázijským nádychom! Pergola od spoločnosti blumfeldt Pantheon Climax Ambient sa stane chrámom odpočinku, ktorý je zároveň dobre chránený pred poveternostnými vplyvmi. S pergolou blumfeldt Pantheon spravíte zo svojej terasy alebo posedenia v záhrade zónu odpočinku nezávislú od počasia. Kompletná súprava pergoly obsahuje všetko, čo je potrebné na to, aby sa plocha 3 × 3 metre zmenila s minimálnym úsilím na dobre tienené miesto. Rám vyrobený z profilov 10 × 10 cm s hrúbkou materiálu 1,6 mm je nielen mimoriadne stabilný, ale vďaka zhotoveniu z práškového lakovaného hliníka je aj veľmi ľahký. Perfektné pre dlhodobé potešenie z oddychu vo vonkajšom prostredí – úplne bez škvŕn od hrdze na podlahe terasy. Bioklimatická strecha ponúka optimálnu ochranu zhora: pred slnkom, dažďom alebo vetrom. Predovšetkým počas horúcich letných nocí je táto pergola perfektným prístreškom. Vďaka hliníkovým panelom vzduch prúdi dovnútra i von: vzniká tým efekt vetrania, ktorý osviežujúco rozhýbe stojace teplo. Solárne osvetlenie okrem toho vytvára slávnostnú alebo romantickú náladu. Malé LED diódy sú umiestnené okolo strechy ako svetelná reťaz. Doprajte si čerstvý vzduch za každého počasia – s pergolou od spoločnosti blumfeldtPantheon. Párty so susedmi, futbalový večer vonku alebo detská narodeninová oslava: táto exkluzívna pergola poskytuje pri každej príležitosti dobre klimatizované prostredie! Zároveň je moderným exteriérovým doplnkom!

Vlastnosti

ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Pantheon Climax Ambient, 3 × 3 m, 4 rohové stĺpiky, bioklimatická strecha myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1 613,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Pantheon Climax Ambient, 3 × 3 m, 4 rohové stĺpiky, bioklimatická strecha

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy