Capital Sports Workspace GO Swing, bežecký pás, 550 W, plochý dizajn, 12 cm (V)
(81.4%)
Capital Sports Workspace GO Swing, bežecký pás, 550 W, plochý dizajn, 12 cm (V)
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 545,90 €

Parametre a popis produktu

S bežeckým pásom Capital Sports Workspace GO Swing bežecký i tréning celého tela možný úplne bez ohľadu na počasie alebo ročné obdobie. Udržujte sa v priebehu roka v kondícii, posilňujte celé telo a podporte svoje zdravie. Okrem svalov na nohách precvičíte súčasne aj paže. Dve pohyblivé rukoväte sú výzvou pre vaše svaly a postarajú sa o efektívny tréning celého tela. Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu a sklopným rukovätiam sa zariadenie zmestí pod každý písací stôl, a preto je ideálne aj na použitie v kancelárii alebo pri homeoffice. Posilňujte počas pracovnej doby svoj kardiovaskulárny systém, vytrvalosť i mobilitu a súčasne odbúrajte stres.Prejdená vzdialenosť, doba tréningu, rýchlosť, spálené kalórie a zabehnuté kroky si kedykoľvek zobrazíte na prehľadnom LED displeji, čo uľahčuje každodenný tréning. Rýchlosť bežeckého pásu Capital Sports Workspace GO Swing si môžete nastaviť individuálne od 0,8 do 6 km/h a zvoliť si tak vlastné tempo aj úroveň náročnosti.Ďalšou zaujímavosťou bežeckého pásu Capital Sports Workspace GO Swing je jeho plochý dizajn a nepatrná výška iba 12 cm. Vďaka koncepcii SmartSpace môžete po tréningu svoj nový bežecký pás jednoducho uložiť pod gauč alebo do skrine. Praktický diaľkový ovládač s ovládačom rýchlosti okrem toho uľahčuje ovládanie bez otravného zostupovania zo zariadenia počas tréningu. Alebo môžete použiť ovládač rýchlosti, ktorý je nainštalovaný v pravej rukoväti. Magnetický kľúč sa postará o potrebnú bezpečnosť. Vypne bežecký pás, hneď ako dôjde k prerušeniu kontaktu.Behajte u seba doma: s bežeckým pásom Capital Sports Workspace GO Swing precvičíte celé telo a zostanete fit a zdravý po celý rok.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Workspace GO Swing, bežecký pás, 550 W, plochý dizajn, 12 cm (V) myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 545,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Workspace GO Swing, bežecký pás, 550 W, plochý dizajn, 12 cm (V)

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy