FIELDMANN FZR 5110 B
(81.6%)
FIELDMANN FZR 5110 B
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 319,99 €

Parametre a popis produktu

Záhradná rotačná kosačka Fieldmann so štvortaktným motorom OHV, 140 cm3 / 2,7 kW. Záber kosenia je 51 cm, oceľové šasi. Systém kosenia 4 v 1 - zadné a bočné odhod, zber a mulčovanie. Centrálne nastavenie výšky kosenia na 6 rôznym pozícií od 25 mm do 75 mm. Delený kôš o objedmu 75 litrov s ukazovateľom zaplnenia. Madlo má mäkčený poťah tlmiace vibrácie a možnosť polohování na 2 rôzne pozície. Kosačka má predný ochranný rám využiteľný Aj ako rukoväť a panel s priehradkou na drobnosti. Kolesá sú uložené na guličkových ložiskách. Odporúčaná plocha kosenia je 1800 m2.

Vlastnosti

FarbaZelená

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o FIELDMANN FZR 5110 B myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 319,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka FIELDMANN FZR 5110 B

Zoznam článkov

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Dátum: 25.03.2020

Urobili ste údržbu kosačky pred tým, ako ste ju na zimu zaparkovali do garáže? Ak áno, s jarnou údržbou nebudete mať veľa starostí. Ak nie, narobíte sa o niečo viac. Pred prvým jarným kosením, by ste mali myslieť na kontrolu kosačky. Viete, na čo by ste sa mali zamerať?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy