Klarstein MasterFresh, parná rúra, 230 °C, 24 l, dotykový ovládací panel, čierna
(81.6%)
Klarstein MasterFresh, parná rúra, 230 °C, 24 l, dotykový ovládací panel, čierna
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 291,90 €

Parametre a popis produktu

Parná rúra Klarstein MasterFresh je výkonné všestranné zariadenie, ktoré kombinuje funkcie varenia v pare, pečenia, opekania a dehydratácie v jednom multifunkčnom zariadení. Vďaka technológii UltraSteam Technology sa môžu uvariť mäsové a zeleninové jedlá úplne dokonalo, pričom si zachovajú svoje prírodné vitamíny a minerály. Na tento účel má parná rúra veľkú nádrž na vodu s objemom 1,4 litra a pracuje s parným výkonom 1100 W. Zariadenie je, samozrejme, možné používať aj ako normálnu rúru s výkonom 1900 W: s maximálnou vnútornou teplotou 230 °C, s horným alebo dolným ohrevom a tiež s možnosťou nastaviť teplotu na stupeň presne. Technológia vykurovania 360 degree heating technology zabezpečuje rovnomerné rozloženie tepla vo vnútri rúry s objemom 24 litrov. Naprogramované menu na varenie v pare, opekanie, pečenie a dehydratáciu uľahčujú varenie s parnou rúrou. Deväť rôznych programov prispôsobených rôznym potravinám tiež zjednodušuje prípravu jedla. Všetky nastavenia možno pohodlne vykonávať na prehľadnom ovládacom paneli SenseControl. Súčasťou dodávky je kvalitný plech na pečenie a mriežka: zábava pri varení s parnou rúrou MasterFresh od spoločnosti Klarstein môže ihneď začať!

Vlastnosti

FarbaČierna

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein MasterFresh, parná rúra, 230 °C, 24 l, dotykový ovládací panel, čierna myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 291,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein MasterFresh, parná rúra, 230 °C, 24 l, dotykový ovládací panel, čierna

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy