TEXAS MULTI CUT 610
(81.4%)
TEXAS MULTI CUT 610

Parametre a popis produktu

Tento stroj je benzínová kosačka na trávu pre drsnejšie práce. Ideálne pre oblasti, kde je tráva dlhá a kde povrch nie je úplne rovný s bočným vyhadzovaním trávy. Výkonným motor s objemom 196 cm3 si s vysokou trávou ľahko poradí. Multi Cut 610 je vybavený veľkými 300 mm zadnými kolesami a otočným predným kolesom, ktoré tak zaisťuje ľahké manévrovanie v rôznych typoch terénu pri pohybe stroja vpred. Rýchlosť jazdy sa dá nastaviť medzi 1,4 až 3,6 km/h. Pracovná šírka 61 cm. Výška kosenia zadných kolies sa jednoducho nastavuje pomocou nožného pedálu. Predné koleso je možné rýchlo a bez náradia nastaviť v 4 polohách posunutím delenej skrutky. Stroj je dodávaný bez oleja.

Charakteristika a technické údaje:

Výrobca motora: Loncin
Model motora: LC1P70FC
Typ motora: 4-takt
Zdvihový objem: 196 ccm
Objem nádrže: 1 liter
Výkon: 3,6 kW pri 3000 ot./min.
Štartér: Ťahací štartér
Motorový olej: SAE 30
Palivo: Bezolovnatý benzín
Objem motorového oleja: 0,6 litra
Rýchlosť vpred max: 1,4-3,6 km/h
Výškové nastavenie: 4 pozície
Regulácia plynu : Áno
Pracovná šírka: 61 cm
Pracovná výška: 25-75 mm
Hmotnosť: 60 kg

TEXAS je 100% dánska rodinná firma, ktorá vyrába záhradnú techniku od roku 1960. Všetko to začalo so záhradnými kultivátormi, no dnes sa sortiment rozšíril na všetky typy motorových záhradných strojov (elektrický, batériový a benzínový pohon). Hrdé tradície sa začali v továrni v Dánskom Odense, kde dodnes sídli. TEXAS vlastní 2 továrne, ktoré vyrábajú väčšinu našich záhradných strojov. To dáva plnú kontrolu nad vývojom, kvalitou a kontrolou, ako aj zodpovednú a modernú výrobu.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o TEXAS MULTI CUT 610 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1 149,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka TEXAS MULTI CUT 610

Zoznam článkov

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Dátum: 25.03.2020

Urobili ste údržbu kosačky pred tým, ako ste ju na zimu zaparkovali do garáže? Ak áno, s jarnou údržbou nebudete mať veľa starostí. Ak nie, narobíte sa o niečo viac. Pred prvým jarným kosením, by ste mali myslieť na kontrolu kosačky. Viete, na čo by ste sa mali zamerať?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy