Masážny prístroj s vyhrievaním 3v1 Wellneo

Akákoľvek masáž spúšťa v tele človeka príjemné pocity s obrovským prívalom hormónov šťastia. Zavrite oči a na chvíľu si predstavte, že vaše unavené, namáhané nohy sú v rukách majstra maséra. Príjemné však? A nehovoriac o opuchnutých nohách od nevhodnej obuvi po dlhej a únavnej túre v chladnom počasí.

Wellneo Masážny prístroj s vyhrievaním 3v1 (recenzia a skúsenosti)

Vaše nohy v tomto prípade nepotrebujú len jemné pomasírovanie, ale aj teplo na zahriatie. Pre "majstra maséra" nie sú ani ubolené a navyše studené nohy, žiadnym problémom. Preto otvorte oči a objavte svojho domáceho maséra, s ktorým premeníte vaše sny a predstavy na skutočné zážitky. Objavte masážny prístroj 3v1 od Wellneo, s ktorým budú vaše chodidlá teplé a vždy vo forme.

Rýchlo a stručne o masážnom prístroji 3v1 od Wellneo

Masážny prístroj 3v1 od značky Wellneo je elektrický prístroj, ktorý vám vplyvom tepla a masáži zmierni bolesť rôznych častí tela, primárne chodidiel. Nazýva sa 3v1 pretože jednoduchou prestavbou máte z neho, okrem akupresúrnej masáži a tepla, aj vibračný vankúš, ktorý má všestranné využitie. Vďaka univerzálnej veľkosti je vhodný pre všetkých ľudí, i tých, ktorí majú menšie chodidlá alebo väčšie, čo umožňuje používať ho aj pri deťoch. Stačí vám teda jeden na celú domácnosť.

Predáva sa vo viacerých farebných prevedeniach a prostredníctvom rýchlej online objednávky na ✅ www.topshop.sk môže byť už zajtra u vás. Vďaka perfektnej cene a jednoduchou manipuláciou to bude ideálny darček pre malých, dospelých a pre seniorov. Čo všetko vám tento prístroj ponúka?

Masér u vás doma

Základnou podstatou prístroja je uvoľňovanie relaxačných vibrácii, ktoré masírujú akúkoľvek časť tela. Mäkký a jemný materiál, z mikro-vlákien, z ktorých je toto univerzálne zariadenie vyrobené, dodajú vášmu telu väčšiu pohodlnosť a príjemný hrejivý pocit. Masáž si vychutnáte do takej miery, že vás "to pošteklí" až hlboko vo vnútri srdca. Vďaka malým rozmerom, šikovnému a praktickému poskladaniu vás môže masírovať všade, kde pôjdete. V lietadle, v kancelárii, v práci, ak vám to vaša pozícia dovoľuje a pod.

Technológia 3 v 1

Masážne zariadenie disponuje až tromi funkciami, z ktorých 2 sa ovládajú tlačidlami na bočnej strane prístroja. S jedným tlačidlom nastavujete vibrácie a s druhým, na ktorom sú znázornené vlnky, teplotu. Jednoduchšie to už hádam ani nemôže byť. Zapojíte do zásuvky, stlačíte jedno alebo dve z tlačidiel a oddychujete. Je to multifunkčné zariadenie, ktoré v sebe ukrýva 3 "terapie", my sme však spomenuli len 2, ktorá je tou treťou?

Relaxačný masážny prístroj s vyhrievaním 3v1 od Wellneo

Akupresúrna masáž

Celkový efekt vibrácií a masáže zlepšuje akupresúrna plocha. Táto kombinácia, spolu s teplom, blahodárne prispieva k celkovému zdraviu človeka. Jemné vibrácie sú ako balzam na telo a dušu. Chodidlá prekrvujú, zohrievajú. Masážna časť podporená podložkou, vedie k ešte intenzívnejšiemu zážitku z masírovania. Po jej celej ploche sa nachádzajú vyvýšené miesta, ktoré svojim pôsobením, na spodok chodidiel, uvoľňujú svalové napätie a namáhané šľachy. Podložku je možné z prístroja aj vybrať a nechať sa masírovať bez nej. Ale úprimne si povedzme, kto by si nevychutnal akupresúrnu masáž na svojom chrbte v súkromí vo vlastnej spálni?

Vankúš

Asi ste si všimli, že prístroj má na boku zips, ktorí slúži na rýchlu prestavbu masírovacieho prístroja. Len jedným pohybom, "odzipsovaním", dokážete masážny prístroj premeniť na masážnu podložku pre celé telo. Položte si ho pod chrbát, na brucho, zadok, krk, ramená a aj na šiju, ktorá je obzvlášť dnes tak zaťažovaná. Vlastne si ho priložte všade, kde pociťujete napätie, bolesť, ale aj únavu. Vankúš postupne odstráni bolesť a stuhnutosť tak, aby ste sa opäť mohli naplno venovať všetkému, v čom vám prekážala bolesť.

Teplo

Keďže disponuje funkciou tepla, môže byť spolu s horúcim čajom prvou pomocou počas zimných dní, ktoré trávite vonku. Dajte si do prístroja nohy a zohrievajte si ich. Alebo použite vankúš a funkciu "teplo" na tzv. terapiu teplom, ktorej základom je liečivá sila tepla umiestneného na niektorej časti tela. Teplo má schopnosť tlmiť a uvoľňovať kŕčovitú bolesť. Uvoľňuje natiahnuté svaly, zaseknuté nervy, kŕče v podbrušku počas menštruácie. Tento druh liečby je výbornou doplnkovou uzdravujúcou metódou aj na močové cesty, prechladnuté kríže, kĺby, svaly.

Masážny prístroj s vyhrievaním 3v1 Wellneo

Bezpečnostné prvky

Popri masírovaniu si môžete aj pokojne zdriemnúť bez strachu, že by došlo k elektrickému skratu alebo k poškodeniu prístroja. Disponuje totiž automatickým vypnutím, ktoré sa aktivuje po 15 minútovej prevádzke. Za bezpečnostný prvok môžeme určite považovať až antibakteriálny povrch a navyše možno vrchnú časť prístroja, teda tú na nohy, vydezinfikovať bežným spôsobom a to praním. Tak zabezpečíte, že používanie podložky bude maximálne hygienické.

Zohrejte sa, uzdravte sa

Nejde len o teplo a masáž, ale aj o celkový vplyv na zdravie človeka. Teplo, ktoré z prístroja sála uvoľňuje stuhnutosť a bolesť svalov po veľkej fyzickej námahe, zmierňuje bolesti brucha pri menštruačných problémoch, kŕče a pod. Masírovanie s pomocou akupunktúrnej podložke posilňuje krvný obeh, vďaka čomu budú vaše chodidlá, pravidelným používaním, teplejšie aj bez prístroja. Vibrácie do istej miery pôsobia na človeka aj antidepresívne. Teda, ak budete pociťovať nepríjemné napätie na hrudi alebo vo svojom vnútri, uchopte vankúš ako plyšovú hračku a spustite vibrácie. Dokonca prístroj má aj blahodárne účinky na lepší spánok.

Využiteľnosť

Ako sme už spomínali, je to perfektný prístroj, s ktorým hravo zatočíte s nepríjemnou zimou, ktorej "vďačíte" za studené nohy, prechladnuté kríže, stuhnutý chrbát, zaseknutý krk. Určite si ho budete pochvaľovať a využívať vždy, keď to bude možné. Pri čítaní knihy, pri sledovaní televízora, pri rozprávaní sa, pri ručných prácach a všade, kde vás to napadne ho používajte.

Farebné varianty výhrevného masážneho prístroja Wellneo 3v1

Je ľahký a rozmerovo malý, preto sa už čoskoro určite stane aj vašou súčasťou na cestách. Horná časť je z materiálu, ktorý je možné prať, takže ani z údržbou nebude žiadny problém. Keďže je univerzálny, pre všetky typy a veľkosti chodidiel, na celú rodinu vám postačí jeden.  

Vaše a naše skúsenosti

Akokoľvek sme sa snažili dopátrať sa k vašim príspevkom, či už negatívnym alebo pozitívnym, na tému masážny prístroj 3v1 s vyhrievaním od Wellneo, sme nenašli nič. Napokon sme sa rozhodli, že si ho zakúpime my a po testovaní a niekoľkých používaniach sme sa rozhodli napísať vám s čím sme boli a naopak neboli spokojní. Môžme však jednoznačne konštatovať, že ide o prístroj pre všetky vekové kategórie, takže poteší celú rodinu.

S čím sme boli spokojní?

Pri doručení zásielky a otvorení balíka nás hneď príjemne prekvapila príjemnosť materiálu. Je to imitácia zamatu, ktorý je na dotyk mäkký a hebký. Čo sa v iných recenziách nepíše je rovnako príjemný  lem okolo odnímateľnej časti, v podobe kožušinky. Prístroj sme zapojili a testovali silu tepla a vibrácii. Je to veľmi príjemné, uspávavé a pokojne nahradí aj masírovanie partnera, ktorému sa nechce. Spokojní sme boli aj s vyhrievaním a s mechanizmom zazipsovania alebo odzipsovania púzdra na nohy, ktoré slúži na to, aby teplo neunikalo z vaku alebo naopak, aby sa vetralo.

Vibračný vankúš sa nám najviac osvedčil pri prechladnutých krížoch. Príjemne hrial a masíroval zároveň. Vzhľadom na porovnanie iných podobných masážnych prístrojov, považujeme za pozitívum aj univerzálnosť. Pružný materiál umožňuje masírovanie všetkým, bez ohľadu na veľkosť a šírku chodidiel. Mimochodom, pri online objednávke sme nenarazili na žiadnu prekážku a spokojní sme boli aj pri rýchlom dodaní.

S čím sme neboli spokojní?

Je pravda, že sila vibrácii cez hrubé ponožky alebo hrubé oblečenie nie je až taká intenzívna. To, ale neplatí pri masírovaní nahých nôh spolu s akupresúrnou podložkou. Škoda, že akupresúrna podložka pôsobí lepšie pri väčšom prítlaku chodidla. Ak však silou tlačíme chodidlo na podložku, je to pri sedení nepohodlné a postaviť sa na prístroj nemožno, keďže by sa mohol poškodiť. Pristali by sme aj na silnejšie vibrácie a nepáči sa nám, že sa nedá napájať na baterky, aby sme ho mohli využívať aj pri dlhom cestovaní v aute vedľa vodiča. Na druhej strane je to prístroj, ktorý je pomerne lacný, cena zodpovedá kvalite a určite vás poteší.

Vaše otázky a naše odpovede

Koľko stojí masážny prístroj s vyhrievaním 3v1 Wellneo a kde ho kúpiť?

Každodennú masáž v podobe tohto prístroja s mnohými možnosťami využitia si môžete zaobstarať na online stránke www.topshop.sk za skvelú polovičnú cenu 29,99 €. Navyše, ak si ho objednáte cez internet ešte dnes, zajtra už môže byť u vás.

Aké sú základné parametre prístroja?

  • prístroj 3v1 = masáž, terapia teplom, akupresúrna podložka
  • 2 rýchlosti masírovania
  • univerzálna veľkosť
  • elektrické napájanie
  • prateľné

Masážny prístroj s vyhrievaním 3v1 Wellneo - recenzia, skúsenosti, cena

Čo tvorí obsah celého balenia?

Obsahom balenia je samotný prístroj, akupresúrna podložka a kábel na elektrické napájanie.

Upozornenie

V prípade ak máte pochybnosti o tom, či váš zdravotný stav dovoľuje praktizovanie terapiu teplom, vyhľadajte lekára, nech kúpa tohto špičkového zariadenia nevyjde nazmar. Inak ide o liečivú pomôcku, ktorá nedisponuje žiadnymi vedľajšími účinkami, je vhodná pre všetkých.

Autor článku

Dominika Hamarová

Volám sa Dominika Hamarová a mám vyštudovanú predškolskú a elementárnu pedagogiku. Vo voľnom čase sa venujem zdravému životnému štýlu a športu...


Komentáre

11/12/2019 14:07
ivo

objednal som to starkej na vianoce, som zvedava co povie :))))

27/01/2020 13:29
ivo

len doplnim svoj komentar - stara mama sa darceku velmi potesila, pravidelne ho pouziva a velmi si ho chvali :)

11/01/2020 10:38
Monika Pereslény

Dobrý deň. Chcem sa spýtať na výhrevnú teplotu. Objednala som si túto pomôcku ale vyhrievanie je úplne mizerné. Ledva cítiť nejaké teplo, nie to ešte aby som pocítila vyhriatie studených nôh. Ledva zacitim teplo a prístroj sa už ja po 15 minútach vypne a opätovne sa dá zapnúť až za ďalších 15 minút, aj keď nechápem prečo, nakolko nie je čo na vychladnutie. Som veľmi sklamaná a neviem, či je chyba v tovare, ale skutočne to zohrieva (aj keď sa o nejakom zohrievani nedá povedať) minimálne.

Ďakujem pekne za odpoveď

Monika

13/01/2020 09:29
Redakcia TopByvanie.sk

Dobrý deň. Vnímanie tepla je síce individuálna záležitosť, ale v tomto prípade je asi na mieste reklamácia. Prajeme veľa šťastia pri jej vybavovaní.

Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Červená farba kuchyne citeľne zvýši váš apetít Červená farba kuchyne citeľne zvýši váš apetít

Posvieťme si aspoň trochu na to, čo všetko by nám červená farba mala ponúknuť. Nápadmi na dizajnovanie a kombinovanie farieb sa nechajte inšpirovať fotkami v článku.  

Detská izba v podkroví – vytvorte dieťaťu vhodný priestor na všetky aktivity Detská izba v podkroví – vytvorte dieťaťu vhodný priestor na všetky aktivity

Túžili ste aj vy ako dieťa po izbe v podkroví? Ak máte šancu svojmu dieťaťu zariadiť izbu v podkroví, neváhajte. Inšpirujte sa v našej galérii.

Záhradný altánok – oceníte ho v lete i na jeseň Záhradný altánok – oceníte ho v lete i na jeseň

Uvažujete nad záhradným altánkom? Určite si ho do svojej záhrady zaobstarajte. Stane sa pre vás oázou pokoja a miestom symbolizujúcim oddych.Publikované dňa: 09.12.2019
Hodnotenie článku:
(90.2%)

V tejto kategórií nájdete aj:

DeLonghi EC 685.M recenzia a skúsenosti. Pákový kávovar za prijateľnú cenuDeLonghi EC 685.M recenzia a skúsenosti. Pákový kávovar za prijateľnú cenu

Mysleli ste už niekedy nato, že tá istá káva môže chutiť úplne inak, ak ju pripravíte v dvoch odlišných kávovaroch? Stačí len nájsť ten pravý. My sme už taký našli, a nielenže vám...

Brita Marella Cool – recenzia filtračnej kanvice na voduBrita Marella Cool – recenzia filtračnej kanvice na vodu

Dodržiavať pitný režim je mimoriadne dôležité, niekedy nám však voda z kohútiku proste nevyhovuje. Vyriešte tento problém a zabezpečte si kanvicu Brita Marella Cool, ktorá vám zabezpečí...

Naparovač odevov Philips GC362/80 Steam&Go Plus 2v1 – recenzie, skúsenosti, cenaNaparovač odevov Philips GC362/80 Steam&Go Plus 2v1 – recenzie, skúsenosti, cena

Nebaví vás žehlenie? Rýchlym a praktickým riešením je ručný naparovač Steam&Go Plus 2v1 od Philipsu. Čo všetko Philips GC362/80 ponúka vám prezradíme v recenzii.