Domčeky pre bábiky z dreva, plastu aj kartónu

Sníva o ňom každá malá princezná. Domček pre bábiky. Chcete urobiť radosť aj tej svojej, ale neviete, ktorý domček bude pre ňu ten najlepší? Drevo, plast alebo kartón?

Veľký domček pre bábiky

Pozrite sa, aké výhody či nevýhody majú domčeky z jednotlivých materiálov a na čo sa pri ich výbere zamerať.

Obľúbené produkty

Nie len na jedno použitie

Domček pre bábiky je hračka, s ktorou bude vaša dcéra rásť. Nekupujete ho len ako jednorázovú záležitosť. K tejto hračke sa vždy rada vráti. Či má tri, šesť alebo deväť rokov. Bábiky a domček pre ne nikdy neomrzia. A viete prečo?

Každé dievčatko si ho zariadi po svojom. Zariadenie môže presúvať, ukladať, kombinovať tak, ako sa jej páči. Okrem toho, že pri hre s domčekom strávi nejaký čas, cvičí si motoriku, ale aj predstavivosť a priestorové videnie. Vaše dieťa nemá ani tušenie, čo všetko do hry s domčekom pre bábiky zapojí. Vy už máte minimálne predstavu.

Ako domček pre bábiky vybrať?

Zoberte dcéru do hračkárstva a pozerajte, ako sa pri ktorom domčeku bude správať. Nemusí vedieť, že máte v pláne ju domčekom pre bábiky prekvapiť. Bez toho, aby ste okolo domčekov čo i len prešli sa návšteva hračkárstva neobíde.

Plastový domček pre bábiky do detskej izbičky

Máte prehľad v bábikách, ktoré vaše dcéra doma má? Dobre ju počúvajte. Ona vám prezradí, do ktorého sa bábiky zmestia. Nechcela by predsa taký, pri ktorom by bábiky museli ostať vonku. Má to byť domček pre ne.

Najväčší domček ešte nemusí byť najlepší

Jasné, že sa jej páči ten najväčší! Je to predsa žena. Trošku ju usmernite a skúste sa porozprávať o tom, kde domček pre bábiky umiestnite. Aby nepôsobil rušivo a do detskej izby pekne zapadol. Ten najväčší domček ešte nemusí byť najlepší.

Pozrite si viac domčekov a porovnajte, čo všetko chce vaša dcéra svojim bábikám dopriať. Dobre vyberiete aj z menších domčekov. Množstvo izieb a možnosti dokupovania nábytku je tiež jedna z možností, ktoré dokážu zabrať. Nakoniec sama uzná, že máte pravdu a začne hľadať výhody menších domčekov. Chcete pre ňu predsa to najlepšie.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie domčeky pre bábiky

Drevený domček je najpopulárnejší

V hračkárstve sa najčastejšie stretnete s dreveným domčekom pre bábiky, ale stále väčšej obľube sa teší aj ten z plastu a je len otázka času, kedy drevené domčeky dobehne. Výhodou drevených domčekov je ich stabilita a množstvo doplnkov a nábytku, ktorý viete k domčeku postupne dokúpiť.

Drevený domček pre bábiky pre dievča

Domčeky z umelej hmoty majú zase tú výhodu, že sú ľahšie a nemusia stáť na jednom mieste. Dieťa si ho môže zložiť do kufríka a preniesť na prázdniny k babke. Dokúpiť nábytok a doplnky tiež nerobí žiadny problém. Nebojte sa kombinovať drevený nábytok s umelohmotným. Dnes je rôznorodosť materiálov v móde. Platí to aj pre domčeky pre bábiky.

Domček pre bábiky z kartónu

Tento domček má jednu veľkú výhodu. Vyrobíte ho spolu s dcérou. Odmenou nebude len domček, ktorý nikde inde nenájdete, ale predovšetkým čas, ktorý so svojou dcérou strávite.

Od základov ho vyrobíte z kartónovej krabice alebo kúpite zložený, s farbami v každom dobrom hračkárstve. Fantázii sa medze nekladú. Nechajte kreativite svojej dcéry voľný priebeh a výsledok bude určite stáť za to! 

Drevené domčeky pre bábiky

Veľkej obľube sa najmä pred Vianocami teší domček pre bábiky z Lidla. Jednoducho ho zložíte, je farebný a cenovo prístupný. Dokúpte k nemu aj nábytok a bábiky a na rozžiarené očká svojej dcéry nikdy nezabudnete.

Drevený domček pre bábiky

Rozhodli ste sa pre drevený domček pre bábiky Woody? Viete presne, ktorý chcete? Tieto domčeky majú prepracovaný dizajn a reagujú na bábiky, ktoré sú práve populárne. Drevený domček pre nesmrteľnú bábiku Barbie, bábiky Vila Wisteria, plážový dom Provence, či moderný domček s markízou.

Obľúbené domčeky Woody

Eichhorn drevený domček pre bábiky 

Domček, ktorý má tiež čo ponúknuť. S príslušenstom alebo bez. Dievčatám urobí radosť každý. Je vyrobený z kvalitných materiálov a hýri farbami. Taký, v ktorom by chcela bývať každá bábika. Opýtajte sa svojej dcéry, či aj tá jej. 

Domček pre bábiky KidKraft

Firma KidKraft vyrába a distribuuje drevené hračky už od roku 1968. Kladie dôraz na kreatívny dizajn kvalitu, spoľahlivosť a konkurencie schopné ceny. Domček pre bábiky KidKraft nie je výnimkou. Domčeky majú odolnú a pevnú konštrukciu, ktorá im zaručuje dlhú životnosť. Domčeky tejto značky sú prepracované do posledného detailu.

Domček pre bábiky KidKraft Sweet Savannah

Pekné farby a zábavný interaktívny nábytok si vaše dievčatko rýchlo získa. Je dosť veľký aj na to, aby mohlo pozvať na návštevu svoju najlepšiu kamarátku. Samozrejme, so všetkými bábikami. 

Nádherné domčeky Eichhorn a KidKraft

Domčekov pre bábiky je na trhu naozaj veľa. Vyberáte ho pre svoju dcéru, do jej detskej izbičky a predpokladáte, že pri ňom strávi veľa času. Dajte si pri jeho výbere záležať. Za radosť, ktorú domček pre bábiky vyvolá to určite stojí.

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Alena Kesselová

Rada si plním sny. Splneným snom bolo aj kníhkupectvo, v ktorom som kraľovala celých 9 rokov. Verím, že lásku k písanému slovu z mojich článkov...


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Skrinky pod TV – praktické a pútavé zároveň Skrinky pod TV – praktické a pútavé zároveň

Máte už vybratý stolík pod TV? Nie je to také jednoduché ako ste si na začiatku mysleli? Možno vám pomôžu sa rozhodnúť naše tipy. Nechajte sa inšpirovať našou galériou.

Šedá a tyrkysová Šedá a tyrkysová

Rozmýšľate nad tým aká farba sa hodí k tyrkysovej? Jednoznačne šedá! Tyrkysová pôsobí ukľudňujúcim dojmom a šedá veľmi dobre nahradzuje fádnu bielu.

Skrinka na topánky by nemala chýbať vo vašej predsieni Skrinka na topánky by nemala chýbať vo vašej predsieni

Malá či veľká skrinka na topánky, určite by nemala chýbať vo vašej predsieni. Ide o prakticky kúsok, ktorý vám pomôže udržiavať poriadok a mať prehľad vo vašej obuvi. Topánkovník či...Publikované dňa: 26.08.2018
Hodnotenie článku:
(91.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Hracia deka pre deti – najlepšie sú s ohrádkouHracia deka pre deti – najlepšie sú s ohrádkou

Deti sa potrebujú hrať. Aj tie najmenšie. Jednou z prvých hračiek, o ktoré sa rodičia zaujímajú je hracia deka. Neposkytuje deťom len zábavu, ale aj rôzne stimuly na jeho rozvoj. Na čo...

Ako vybrať bezpečný detský riad a jedálenský príbor?Ako vybrať bezpečný detský riad a jedálenský príbor?

Pre deti len to najlepšie a to aj v prípade, že vyberáte pre svoju ratolesť príbor či riad. Ak sa neviete zorientovať v ponuke trhu, nechajte si poradiť. Čo všetko si pri kúpe treba...

Hélium na párty v spreji? Super do balónov aj na vdychovanie a zmenu hlasuHélium na párty v spreji? Super do balónov aj na vdychovanie a zmenu hlasu

Hélium na párty dokáže vďaka svojim vlastnostiam vyčariť úsmev na tvárach mnohých detí, ale aj dospelých. Okrem toho, že  hélium vo vzduchu udrží balóny , dokáže udržať i  vysokú úroveň...