AL-KO Premium 523 SP-B 123030
(82%)
AL-KO Premium 523 SP-B 123030
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 469,00 €

Parametre a popis produktu

Benzínová kosačka AL-KO 523 SP-B Premium

Viacnásobné využitie s funkciou 4INONE pre vás znamená kosenie, zber, mulčovanie a bočné vyhadzovanie. Naša kosačka na trávu je vyvinutá v Nemecku a vyrábaná v Rakúsku. Benzínová kosačka Premium 523 SP-B je vďaka inovatívnym komponentom a plnej výbave dlhodobým partnerom pre vašu záhradu.

Prémiové vybavenie sa snúbi s dizajnom

Vďaka modernému dizajnu upúta pozornosť v každej záhrade. Kvalitné komponenty a materiály zvyšujú odolnosť benzínovej kosačky. S kosačkami radu "Premium" sa kosenie trávnika stane potešením. Benzínová kosačka Premium 523 SP-B so šírkou záberu 51 cm a pohonom kolies s 1 rýchlosťou zaručuje rýchly postup aj vo veľkých záhradách (do 1800 m²). Výška rezu sa nastavuje centrálne až v 7 stupňoch od 30 mm do 80 mm. Motor Briggs&Stratton s výkonom 2,6 kW s vysokou výkonovou rezervou a veľmi nízkou spotrebou oleja vás aktívne podporí pri práci na záhrade.

Kolieska XXL s guličkovými ložiskami zabezpečujú ľahké tlačenie a dobrú trakciu. Mimoriadne vysoký kryt z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow umožňuje, aby sa pokosená tráva dostala do zadnej časti 70-litrového zberného vaku s indikátorom naplnenia, čo znamená, že je naplnený až po vrch, a preto ho treba vyprázdňovať menej často. Ergonomicky tvarovaná vodiaca lišta a ľahko uchopiteľný zberný box zvyšujú pohodlie pri práci. Pohodlná preprava vďaka robustnej prednej rukoväti. 

Vlastnosti

ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o AL-KO Premium 523 SP-B 123030 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 469,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka AL-KO Premium 523 SP-B 123030

Zoznam článkov

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Dátum: 25.03.2020

Urobili ste údržbu kosačky pred tým, ako ste ju na zimu zaparkovali do garáže? Ak áno, s jarnou údržbou nebudete mať veľa starostí. Ak nie, narobíte sa o niečo viac. Pred prvým jarným kosením, by ste mali myslieť na kontrolu kosačky. Viete, na čo by ste sa mali zamerať?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy