Blumfeldt Castello, pavilón, 3,5x3,5m, 250G, polyester, oceľ, čierna/sivá
(79.6%)
Blumfeldt Castello, pavilón, 3,5x3,5m, 250G, polyester, oceľ, čierna/sivá
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 209,90 €

Parametre a popis produktu

Je Váš domov Váš hrad? Potom je Blumfeldt Castello pavilón perfektný doplnok pre vašu terasu alebo záhradu, potom sa letné posedenie stane nielen relaxačnou letnou rezidenciou, ale aj baštou relaxácie.Pergola Blumfeldt Castello urobí z terasy alebo posedenia v záhrade útočisko relaxácie. Kompletná sada obsahuje všetko, aby ste zmenili miesto s rozlohou 3,5 x 3,5 m bez väčšej námahy na slnečné tienidlo. Kostra z 4,8 cm hrubých oceľových stĺpikov nie je len obzvlášť stabilná. Vďaka čiernemu lakovaniu práškovou metódou je aj extrémne odolná voči poveternostným vplyvom. Perfektná pre dlhodobú radosť z uvoľnenia v prírode - úplne bez hrdzavých fľakov na podlahe terasy. Nad ňou sa dvíha strešná konštrukcia kupolovitého tvaru z 3,8 cm hrubých oceľových trubiek, ktoré dodávajú napätie a stabilitu letnému baldachýnu z odolného 250G polyesteru odolnému proti roztrhnutiu. Ten neponúka len tieň a UV ochranu, ale je aj pokrytý s nepremokavou vrstvou, ktorá dážď odpudzuje od konštrukcii Castella. Vďaka konceptu FlexMood je úplne jednoduché strechu odňať, aby ste ju vyčistili alebo dokonca vymenili. Pretože existuje vo farbách béžová a sivá a dá sa celkom prispôsobiť želanej nálade alebo preferencie. Aby ste sa pod terasovým prístreškom Blumfeld Castello cítili skutočne útulne, nachádza sa na najvyššom bode strešnej kupoly praktický krúžok, na ktorý môžete zavesiť kvetinovú pergolu, vykurovaciu lampu alebo lampu proti hmyzu.Užívajte si leto a oddychujte vo vašej záhradnej pevnosti: Blumfeldt Castello terasový prístrešok je Vašou baštou relaxácie do záhrady alebo na terasu. 

Vlastnosti

FarbaSivá
FarbaČierna

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Castello, pavilón, 3,5x3,5m, 250G, polyester, oceľ, čierna/sivá myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 209,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Castello, pavilón, 3,5x3,5m, 250G, polyester, oceľ, čierna/sivá

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy