Blumfeldt Pantheon, pergola, prístrešok, 3 x 6 m, hliník, strieška proti slnku, polyester, béžová
(82.8%)
Blumfeldt Pantheon, pergola, prístrešok, 3 x 6 m, hliník, strieška proti slnku, polyester, béžová
Bežná cena: 573,90 €

Parametre a popis produktu

Záhradné božské sídlo! Blumfeldt Pantheon pergola urobí z terasy alebo záhradného posedenia chrám oddychu.S Blumfeldt Pantheon pergolou premeníte Vašu terasu alebo posedenie v záhrade na svetlú zónu oddychu. Kompletná sada obsahuje všetko, aby s vynaložením minima námahy zmenila plochu s rozmermi 3 x 6 m na letné tienisté miestečko. Konštrukcia zo stĺpov 10 x 10 cm s hrúbkou 1,2 mm nie je stabilná len navonok. Vďaka vyhotoveniu z hliníka s práškovým lakovaním je aj veľmi ľahká. Perfektná pre dlhodobú radosť z oddychu vo voľnej prírode -  úplne bez hrdzavých fľakov. S vyťahovacím baldachýnom z 200 g/m² polyesteru obdržíte plnú kontrolu nad tieňom a slnkom. Lanový kladkostroj umožní plachte proti slnku kĺzať sa v jeho vodiacej koľajničke dopredu a naspäť. Vodeodolná polyuretánová vrstva (PU) chráni textil pred plesňou a umožňuje jednoduché utretie.Užívajte si slnko alebo sa uvoľnite v tieni - s Blumfeldt Pantheon pergolou. Váš chrám odpočinku v prírode.Dostupné veľkosti v tmavosivej farbe: 3 x 6 m strešnej plochy, 3 x 3 m strešnej plochy (produkt 10029627), 3 x 4 m strešnej plochy (produkt 10030937).

Vlastnosti

FarbaBéžová

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Pantheon, pergola, prístrešok, 3 x 6 m, hliník, strieška proti slnku, polyester, béžová myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 573,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Pantheon, pergola, prístrešok, 3 x 6 m, hliník, strieška proti slnku, polyester, béžová

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy