Blumfeldt Pantheon Solid Sky Flat, pergola, prístrešok, 3 × 4 m, polykarbonát
(81.6%)
Blumfeldt Pantheon Solid Sky Flat, pergola, prístrešok, 3 × 4 m, polykarbonát
Bežná cena: 898,90 €

Parametre a popis produktu

Príjemné hodiny v záhrade alebo na terase pod ochranou prístrešku: pergola blumfeldt Pantheon Solid Sky Flat s hliníkovým rámom a pevnou strechou to umožňuje!Čo môže byť krajšie ako tráviť spoločný čas vonku s rodinou a priateľmi? S pergolou Pantheon Solid Sky Flat budeš vždy chránený pred dažďom a môžeš stráviť horúce letné dni v chladivom tieni. Vďaka stabilnej plochej streche z polykarbonátu (PC) a ľahkému hliníkovému rámu s práškovým lakovaním. Skrutky z nehrdzavejúcej ocele, odolné proti poveternostným vplyvom a s dlhou životnosťou, tiež zabezpečujú vysokú stabilitu celej konštrukcie. Pergola blumfeldt Pantheon Solid Sky Flat sa dá jednoducho upevniť na vhodný podklad pomocou dodávaných kolíkov alebo sa dá pevne zoskrutkovať s terasou. Pavilón obohatí tvoje sedenie v záhrade alebo na terase o bezpečnú ochranu pred dažďom a slnečným žiarením. Môže, samozrejme, slúžiť aj ako praktický prístrešok na záhradné náradie alebo bicykle.Veľmi kvalitná, všestranná a pevná: pergola blumfeldt Pantheon Solid Sky Flat poskytuje hodiny odpočinku v záhrade alebo na terase so spoľahlivou ochranou pred dažďom aj slnečným žiarením.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Pantheon Solid Sky Flat, pergola, prístrešok, 3 × 4 m, polykarbonát myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 898,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Pantheon Solid Sky Flat, pergola, prístrešok, 3 × 4 m, polykarbonát

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy

Blumfeldt

Blumfeldt

99,90 €