DORMEO Air+ Comfort Ergo 90x200 110076647
(81.6%)
DORMEO Air+ Comfort Ergo 90x200 110076647
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 499,99 €

Parametre a popis produktu

Spite lepšie na prvotriednom 27cm matraci, ktorý udrží vašu chrbticu v rovine a podoprie ju, čím uľaví od bolesti krku a chrbta. Je vybavená trojzónovou vrstvou ERGO, ktorá je inšpirovaná prirodzenými pohybmi a tvarom našej chrbtice. Exkluzívna adaptačná úprava zaisťuje svieže a suché prostredie pre spánok, zatiaľ čo prírodné vlákna TENCEL™ Modal poskytujú nebesky hebký dotyk vašej pokožke.


ŠPECIÁLNE NAVRHNUTÉ PRE ZNÍŽENIE BOLESTI CHRBTA A ŠIJE
Matrac Dormeo Air+ Comfort Ergo bol starostlivo navrhnutý tak, aby poskytoval správnu kombináciu opory a pohodlia a využíval materiály, ktoré sa prispôsobujú tvaru vášho tela, znižujú bolesť a robia tak váš chrbát spokojnejší a zdravší. Jadro je vyrobené zo 6 cm ERGO vrstvy Ecocell®, inšpirovanej Kozmodiskom. Jeho rebrovanie dynamicky reaguje na pohyby vášho tela a zaisťuje optimálne vyrovnanie chrbtice.

Päť rôznych vrstiev, z ktorých každá má svoj vlastný účel, aby vás primerane podoprela a zároveň zaistila nepopierateľné pohodlie, to všetko dohromady v priedušnom, 27 cm vysokom matraci.


Matrac sa pýši pokročilými dynamickými multizónami: 3 komfortné zóny vo vrstve ERGO aj vo vrstve vzduchových taštičkových pružín zaisťujú dobrú ergonómiu a súhru s pohybmi vášho tela, najmä pri spaní na boku.

POCIT VÝNIMOČNEJ POMOCI CHRBTICE
Jadro je vyrobené zo 6 cm ERGO vrstvy Ecocell®, inšpirovanej Kozmodiskom. Oddeľuje sa na 3 komfortné zóny, poskytuje vám tú najlepšiu ergonomickú oporu a stará sa o to, aby váš chrbát zostal bez bolesti.

Rebrovanie vrstvy Ergo dynamicky reaguje a prispôsobuje sa pohybom vášho tela, čím zaisťuje optimálne postavenie chrbtice a znižuje bolesti chrbta.

Navyše je pridaných 8 cm taštičkových pružín so zónovou podporou na spodnej strane matraca pre väčšiu stabilitu, výšku a priedušnosť.


KAŽDÝ OKAMIH SA PRISPÔSOBUJE POTREBÁM VÁŠHO TELA
Tri vrstvy pamäťovej peny Ecocell® novej generácie, vyrobené z drobných superpružných 3D buniek plnených vzduchom, sa prispôsobia tvaru a hmotnosti vášho tela a poskytnú vám okrem podpory aj výnimočné pohodlie.


POHODLNÝ SPÁNOK AŽ DO RÁNA
Okrem vzduchových kanálikov vo vrstve ERGO a vzdušných, taštičkových pružín bolo ďalej dbané na to, aby váš nový matrac bol priedušný a hygienický. Poťah:

-obsahuje vlákna TENCEL™ Modal: mäkkú, priedušnú tkaninu, vyrábanú z prírodne pestovaného, ​​bukového dreva postupom šetrným k životnému prostrediu. Prispievajú k regulácii teploty a vlhkosti.
-vylepšené úpravou Adaptive, ktorá reaguje na teplotu vášho tela a potenie, aby vás v zime zahriala a v lete ochladila.


ROZLÚČTE SA S ALERGIAMI 
Priedušný matrac, ktorý zaisťuje dostatočné prúdenie vzduchu, je základom pre reguláciu vlhkosti a tepla povrchu, na ktorom sa najčastejšie vyvíjajú baktérie. Aby však bol váš matrac ešte ochránený pred baktériami, roztočmi a zápachom, je poťah obohatený o úpravu CleanEffect®.

Najmä pokiaľ máte problémy s alergiami a citlivou pokožkou, iste vás poteší, že poťah je odnímateľný a prateľný na 40 °C.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o DORMEO Air+ Comfort Ergo 90x200 110076647 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 499,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka DORMEO Air+ Comfort Ergo 90x200 110076647

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy

BIANCA LUX 180

BIANCA LUX 180

354,00 €