Hecht 546 SC
(77.8%)
Hecht 546 SC
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 229,99 €

Parametre a popis produktu

HECHT 546 SC je motorová kosačka s pojazdom. Pre pohon kosačky je použitý štvortaktný spaľovací motor HECHT s objemom 144 cm3 s výkonom 2,5 kW. Skelet kosačky je vyrobený z oceľového plechu. Je preto veľmi odolný. Pod skeletom sa skrýva oceľový nôž so záberom 46 cm. Ten spoľahlivo pokosí väčšie záhrady s rozlohou do 1000 m2.

Vďaka pojazdu nie je práca s kosačkou tak namáhavá. Hmotnosť kosačky je 31 kg. S pojazdom sa kosačka pohybuje sama, preto je manipulácia s ňou ľahká, aj v prípade, že je zaťažená plným košom trávy.

O zber trávy sa stará kôš z odolnej textílie, ktorého objem je 60 litrov. Veľký kôš nie je nutné tak často vysypávať. Môžete preto kosiť dlhšie bez častých prestávok na jeho vysypávanie a práca tak bude rýchlejšia.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Hecht 546 SC myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 229,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Hecht 546 SC

Zoznam článkov

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Dátum: 25.03.2020

Urobili ste údržbu kosačky pred tým, ako ste ju na zimu zaparkovali do garáže? Ak áno, s jarnou údržbou nebudete mať veľa starostí. Ak nie, narobíte sa o niečo viac. Pred prvým jarným kosením, by ste mali myslieť na kontrolu kosačky. Viete, na čo by ste sa mali zamerať?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy