Klarstein Vanquish, plynový gril, 3 horáky z ušľachtilej ocele (3 x 3 kW), 63,5 x 45 cm grilovacia plocha
(80.8%)
Klarstein Vanquish, plynový gril, 3 horáky z ušľachtilej ocele (3 x 3 kW), 63,5 x 45 cm grilovacia plocha
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 344,90 €

Parametre a popis produktu

Sezóna grilovania sa môže začať! Plynový gril Klarstein Vanquish s celkovo tromi horákmi zaručí prípravu mäsa a grilovanej zeleniny v najvyššej kvalite. Vďaka svojej veľkej grilovacej ploche, mnohým funkciám a elegantnému dizajnu sa príprava jedla stáva maximálnym pôžitkom.Koniec otravného popola z dreveného uhlia a náročného zapaľovania. Vďaka zapaľovaciemu systému SnapJet Ignition System s integrovaným piezoelektrickým zapaľovaním zapáliš horáky na BBQ grile Klarstein Vanquish ľahko a okamžite jediným stlačením tlačidla. Vyhneš sa tiež dlhému čakaniu na rozžeravené uhlie aj dymu. Vďaka koncepcii InstantReady Concept je plynový gril okamžite horúci a pripravený na použitie, pretože súčasťou balenia je redukčný ventil a plynová hadica. Musíš len zapojiť plynovú fľašu do úložného priestoru pod grilom a zábava sa môže začať.Tri plynové horáky, každý s tepelným výkonom 3 kW, zabezpečujú vyvážené teplo pod grilovacím roštom a dosahujú teplotu viac ako 400 °C. Veľká liatinová plocha grilu s rozmermi 63,5 x 45 cm ponúka dostatok priestoru pre množstvo grilovaných potravín, rozdeľuje teplo a veľmi ľahko sa čistí. Rovnomerné teplo zabezpečujú aj tri difúzory z ušľachtilej ocele, ktoré distribuujú plamene horákov pre maximálny efekt. Na pasívne grilovanie, napr. obľúbené BBQ špeciality ako „Pulled Pork“ alebo „SpareRibs“ sa zatvorí veľký kryt z tlakovo liateho hliníka. Teplo je vo vnútri veľmi dobre udržiavané, teplomer spoľahlivo informuje o aktuálnej teplote. Keď je gril príliš horúci alebo príliš studený, jednoducho ho nastavte plynulo otočnými regulátormi.Dva skladacie bočné stolíky sú na plynovom grile Klarstein Vanquish pre gril majstra mimoriadne praktické. Môžeš si tu nachystať korenie, grilované jedlo alebo marinády, ale tiež máš po ruke svoj chladený nápoj. Praktické háčiky po stranách ponúkajú možnosť zavesenia rôznych grilovacích pomôcok. Po grilovaní sa stolíky jednoducho sklopia a zariadenie Vanquish sa vďaka kolieskam dostane na požadované miesto uskladnenia.Výnimočne dobrý a ideálny na profesionálne grilovanie doma: plynový gril Vanquish od spoločnosti Klarstein.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Vanquish, plynový gril, 3 horáky z ušľachtilej ocele (3 x 3 kW), 63,5 x 45 cm grilovacia plocha myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 344,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Vanquish, plynový gril, 3 horáky z ušľachtilej ocele (3 x 3 kW), 63,5 x 45 cm grilovacia plocha

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy