Rowenta RR7747WH
(82%)
Rowenta RR7747WH
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 319,90 €

Parametre a popis produktu

Robotický vysávač Rowenta RR7747WH biela
-Vylepšená technológia s presnou navigáciou
-Intuitívne užívateľské prostredie
-Vysáva a vytiera podlahu zároveň
-Vysoká kvalita separácia prachu zo vzduchu
-Vhodný aj pre alergikov
-Aplikácia Rowenta Robots 
-Možnosť spárovania s hlasovými asistentmi
-Jednoduché nastavenie a pripojenie k WIFI
-Vhodné na všetky typy podláh
-3 režimy upratovania Eco, Standard, Boost


Vytieranie a vysávanie zároveň
Robotický vysávač Rowenta Explorer Serie 80 RR7747WH biela s Technológiou Aqua Force nielenže dlážku vysáva ale ju aj mopuje zároveň. Zbaví ju tak aj najmenšej nečistoty a automatické upratovanie posúva na iný level. 


Intuitívne ovládanie mobilom 
Robot sa ľahko spáruje s aplikáciou Rowenta Robots, ktorá ponúka široké služby na upratovanie, plánovanie a údržbu. Vysávač je tiež možné prepojiť s hlasovým asistentom ako Alexa alebo Google Asistent a robota tak môžete ovládať priamo vašimi príkazmi. Automatické pripojenie k Wifi uľahčuje proces nastavovania a upratovanie sa môže začať hneď.


Na všetky druhy podláh
Robotický vysávač si poradí so všetkými druhmi podláh od parkiet po koberce. Na výber máte z 3 rýchlostných módov (Eco, Standard, Boost). V modernom bielom prevedení sa bude robot vynímať v každej domácnosti a tiež oceníte jeho dlhú dobu prevádzky a krátku dobu nabíjania.Vlastnosti

ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Rowenta RR7747WH myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 319,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Rowenta RR7747WH

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy