Siemens HM 633GNS1
(78.8%)
Siemens HM 633GNS1

Parametre a popis produktu

andnbsp;+ kombinovaná rúra s mikrovlnami, cookControl 14, (10 druhov ohrevu vr. ecoHorúci vzduch), 67 l, ecoClean Plus na zadnej stene, LED osvetlenie, varioSpeed,andnbsp; max. teplota dverí 40 °C Zabudovateľná rúra s mikrovlnami pre úsporu času a ďaľšie flexibilné možnosti pri varení. Funkcia varioSpeed: skracuje čas varenia až o 50%. TFT displej: výborná čitateľnosť z akéhokoľvek uhlu. ecoClean Plus: čistenie rúry bez námahy vďaka špeciálnemu materiálu povrchu stien rúry. cookControl Plus: zaručuje úspech pre prípravu veľkého množstva receptov. softMove: jemné otváranie a zatváranie dvierok rúry.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Siemens HM 633GNS1 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1 199,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Siemens HM 633GNS1

Zoznam článkov



Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy