Parametre a popis produktu

 

Kamera v chladničke: skontrolujte obsah svojej chladničky odkiaľkoľvek a kedykoľvek budete chcieť.
Vďaka dvom kamerám v chladničke si môžete skontrolovať jej obsah odkiaľkoľvek budete chcieť prostredníctvom intuitívnej aplikácie Home Connect. Takže kedykoľvek vás zasiahne kulinárska inšpirácia, zabere vám to len pár sekúnd skotrolovať, ktoré prísady máte doma a ktoré budete musieť dokúpiť.

Všetko máte rýchlo poruke: výsuvné odkladacie plochy easyAccess.
Pre ešte viac komfortu pri ukladaní a vyberaní potravín z chladničky môžete odkladacie plochy z bezpečnostného skla vysunúť až do polovice ich hĺbky. Tak máte prehľad o všetkých lahôdkach a žiadny chlebíček sa pred vami neschová. Samozrejmosťou je plynulé a stabilné vysunutie a to aj v prípade, že sú odkladacie plochy plne naložené.

 

Home Connect.
Svet technologických inovácií sa neustále vyvíja. Krok za krokom je stále viac inteligentných a vzájomne prepojených spotrebičov. S domácími spotrebičmi Siemens podporujícími Wi-Fi a technológiu Home Connect si tento vývoj konečne našiel cestu do vášho domova. Spolupráca prostredníctvom Wi-Fi pripojiteľných spotrebičov, inteligentného programového vybavenia a intuitívnych aplikácií ponúka širokú škálu možností. Zatiaľ čo niektoré uľahčujú prácu, iné otvárajú úplne nové spôsoby a všetky spolu vytvárajú každodenný život tak efektívnym a pohodlným ako nikdy predtým. A vy môžete stráviť viac času s vecami, ktoré máte radi. Pre život menej obyčajný.

Ryby a mäso zostanú až 2x dlhšie čerstvé: hyperFresh <>0 °C.
Priehradky hyperFresh <>0 °C zabezpečujú, aby mäso a ryby zostali až 2x dlhšie čerstvé. Pre vytvorenie najlepších podmienok a dlhšiu čerstvosť vašich potravín je teplota asi o 2-4 °C nižšia oproti zvyšnej časti chladničky. Oddelené priehradky tiež zabraňujú prenosu intenzívnych vôní z potravín.

Ovládanie na diaľku.
Prostredníctvom intuitívneho rozhrania aplikácie Home Connect môžete upravovať všetky nastavenia chladničky, ako je napríklad teplota, bez toho, abyste otvorili dvere chladničky.

Diaľkový monitoring.
Už sa nemusíte obávať o vaše potraviny, keď ste pripojení ku chladničke. Vďaka Home Connect aplikácii ich môžete sledovať odkiaľkoľvek a dokonca získať upozornenia v prípade, že dvere chladničky ostali otvorené alebo teplota musí byť prenastavená.

Sprievodca skladovaním.
Každá potravina vyžaduje rozdielne podmienky skladovania. Vďaka sprievodcovi skladovaním potravín vo vašej aplikácii Home Connect si už nemusíte pamätať všetky špecifické požiadavky: dozviete sa kde je ideálne miesto na ich uskladnenie a dokonca aj aké sú nutričné hodnoty vašich potravín v chladničke.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Siemens KA92DHXFP myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 2 332,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Siemens KA92DHXFP

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Bosch KGN36VL35

Bosch KGN36VL35

537,59 €
AEG RDB72721AX

AEG RDB72721AX

369,00 €
Bosch KVN36IK3A

Bosch KVN36IK3A

811,45 €
AEG RMB66111NX

AEG RMB66111NX

1 399,00 €
AEG RDB72721AW

AEG RDB72721AW

349,00 €
Bosch KGN49XL30

Bosch KGN49XL30

737,52 €