Harmonizácia vody pomocou orgonitov a drahých kameňov

Tekutina, bez ktorej by život nebol možný. Pokrýva 71 % planéty a tvorí vyše 60 % ľudského organizmu. Reč je o vode. Táto látka je tak bežná, taká obyčajná, a predsa kľúčová pre prežitie. Dôležitá je najmä kvalita vody, ktorú pijeme. V našich končinách máme to šťastie, že nám z kohútikov tečie 24/7 zdravotne neškodná pitná voda.

Šungit použitý na čistenie vody

Voda sa v čističkách filtruje, chlóruje a zbavuje choroboplodých zárodkov. Chlór, neprirodzený prechod potrubím a geopatogénne zóny na nej zanechávajú negatívne stopy. Ako sa ich zbaviť? Pomôže harmonizácia vody

Šungit na šungitovú vodu

Čo je to harmonizácia vody?

Zjednodušene by sa dalo povedať, že harmonizácia vody je proces, ktorý očistí vodu od negatívnej energie. Harmonizér, inak nazývaný orgonit, nezmení zloženie vody, ale vloží do nej pozitívnu informáciu, a tým zvýši jej hmotnú energiu. Takáto voda má blahodárne účinky na ľudský organizmus. Môže sa piť, ale je tiež určená aj na vonkajšie použitie. Účinky závisia od toho, aké orgonity vo vode použijete.  

Správne používanie orgonitov

Pred použitím treba dať orgonit vždy na 5 až 10 minút pod chladnú tečúcu vodu. Čím bude studenšia, tým lepšie na seba naviaže nakumulovanú negatívnu energiu z orgonitu. Je to spôsobené tým, že studená voda má väčší magnetizmus ako teplá. Nabiť orgonit pozitívnou silou vám pomôže tiež slnečné svetlo, ale aj hviezdy či mesiac. Treba si uvedomiť, že každý orgonit, liečivý kameň či kryštál má určitú energetickú kapacitu a správnou starostlivosťou sa vyhnete tomu, že bude nefunkčný. 

Šungit - minerál na čistenie vody

Spôsoby harmonizácie vody a jej účinky

Vodu môžete premeniť na liečivú viacerými spôsobmi. Super pomôckou je napríklad harmonizačná karafa. Predáva sa v rôznych objemoch s rôznymi už integrovanými orgonitmi. Jednoducho do nej napustíte vodu a necháte orgonit spraviť svoju robotu. Takáto voda bude za 10 minút zharmonizovaná a pripravená na pitie. Ideálne je piť minimálne pol litra vody hodinu pred jedlom. Karafa sa dá dokonca použiť aj na zharmonizovanie iných nápojov, akými sú čaje, smoothies alebo dokonca aj pivo či víno. To, aký presný účinok bude voda mať, závisí od použitého orgonitu. Vyberte si podľa potreby. 

Na tráviace ťažkosti a posilnenie imunity skvele zaberá šungitová voda. Šungit je miliardy rokov starý minerál, ktorý má preukázatelné účinky na ľudské telo a funguje ako filter vody. Ťaží sa výlučne v Rusku a predáva sa nadrtený. Pomáha likvidovať zápalové procesy v organizme, pôsobí proti alergiám, reume, kožným ochoreniám, problémom so žlčníkom. Je tiež je skvelou pomockou po prehýrenej noci. Šungitová voda sa môže piť, kloktať, ale môžete sa v nej dokonca kúpať. Každých 6 mesiacov je potrebné kúpiť novú drť kamienkov, pretože časom strácajú účinnosť.

Ametyst na harmonizáciu vody

Ďalším spôsobom harmonizácie vody je použitie rôznych minerálov. Pred použitím je potrebné kamene poriadne umyť, v ideálnom prípade nechať 24 hodín odstáť vo vode s morskou soľou. Príprava prebieha tak, že kamene opláchnete, vložíte do pohára či džbánu s vodou a po pár hodinách je na svete krištáľová harmonizačná voda. Krištáľ zvyšuje kvalitu vody, zlepšuje jej chuť, robí ju ľahšie stráviteľnou. Ak mávate migrény, pomôže vám ametyst. Na kosti a zuby zasa skvele zaberá fluorit zelenú. Veríte v zázraky? Lásku údajne privoláva ruženín. Za vyskúšanie nič nedáte.

Šungit na šungitovú vodu

Autor článku

Simona Halásová

Volám sa Simona a som tak trochu schizofrenik. Vyštudovala som medzinárodné vzťahy, pracovala v nadnárodnej korporácii, navrhla so sestrou kolekciu...


Komentáre

04/09/2019 14:20
Diana

doma pijeme len sungitovu vodu a sme vsetci zdravi ;-)

Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Oranžová kuchyňa – netradičná, ale vhodná voľba Oranžová kuchyňa – netradičná, ale vhodná voľba

Vedeli ste, že oranžová ako jedna z mála farieb podporuje chuť do jedla a zmyslový pôžitok z vychutnávania si stravy? Je preto prekvapujúce, že sa v kuchyniach objavuje tak málo. Ak ju...

Fialová farba do spálne? My hovoríme áno! Fialová farba do spálne? My hovoríme áno!

Všetky odtiene fialovej sa dajú dobre kombinovať s bielymi stenami a doplnkami. Do takéhoto mixu zapadne aj hnedý nábytok či koberec a podlaha. Presvedčte sa o tom s nami!

Jednoduché vianočné handmade dekorácie Jednoduché vianočné handmade dekorácie

Naše inšpirácie sú naozaj veľmi jednoduché a preto ich zvládne aj menej zručný jedinec. Odmenou vám budú ozdoby, ktoré nenájdete nikdy inde!Publikované dňa: 02.06.2019
Hodnotenie článku:
(92%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Čistenie dotykového displeja smartfónu a tabletu. Ako dezinfikovať mobil a odstrániť škrabance z displeja?Čistenie dotykového displeja smartfónu a tabletu. Ako dezinfikovať mobil a odstrániť škrabance z displeja?

Ako si zariadiť home office – výhody a pravidlá práce z domuAko si zariadiť home office – výhody a pravidlá práce z domu

Je pre vás práca z domu úplnou novinkou? Možno vám pomôže zopár rád a postrehov, ako si zariadiť pracovný kútik pohodlne a prakticky.

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačkyJarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Urobili ste údržbu kosačky pred tým, ako ste ju na zimu zaparkovali do garáže? Ak áno, s jarnou údržbou nebudete mať veľa starostí. Ak nie, narobíte sa o niečo viac. Pred prvým jarným...