Capital Sports Helix Comfort, krosový trenažér, Kinomap, hlboké nastupovanie, 12kg, zotrvačník
(77.6%)
Produkt sa už nepredáva

Parametre a popis produktu

Nová definícia tréningu! S krosovými trenažérmi série Helix od Capital Sports si prinesieš HiLevel-fitnes technológiu priamo k tebe domov. Vďaka nej je krosový trenažér vhodný na všetky nároky na tréning: jedno, či ako motivovaný nováčik alebo ako šprotový nadšenec, ktorý potrebuje akciu ešte potom, ako vo fitnes centre zhasli svetlá. Vitajte v 21. storočí trénovania doma: vďaka integrácie aplikácie Kinomap máš s krosovým trenažérom Helix Comfort od Capital Sports prístup k tisícom kilometrov virtuálnych tratí. Takto môžeš rozmanito bicyklovať a pritom nemusíš ani opustiť tvoj domov. Okrem multimediálnych možností trénovania presviedča krosový trenažér Capital Sports Helix Comfort aj svojou vysokokvalitnou technikou: užívaj si vysoký komfort tréningu od jeho začiatku až po koniec, pretože vďaka veľmi nízkemu nástupu môžeš pohodlne nastupovať a vystupovať. S extra veľkým zotrvačníkom až do 12 kg ponúka, okrem iného, obrovský odpor, ktorý si môžeš podľa tvojich vlastných požiadaviek nastavovať! MagResist-systém s 32 úrovňami reaguje skoro na každú tréningovú požiadavku. So štyrmi tréningovými programami pre začiatočníkov, pokročilých a expertov je predprogramovaný na okamžité trénovanie. Aby ste sa na domácom trenažéri nenudili, na to pomáha v prednej časti zabudovaný držiak na tablet. Tu nájdu svoje miesto smartfóny, tablet alebo e-čítačka a môžu slúžiť na použitie aplikácie Kinomap, alebo jednoducho na sledovanie filmov, počúvanie hudby, alebo čítanie počas tréningu. Zabudovaný nabíjací USB port zaručuje neprerušený tréning. Kto nemá k dispozícii žiadne smart zariadenie, môže svoje tréningové hodnoty, na domácom trenažéri Capital Sports Helix Comfort, sledovať úplne klasicky na tréningovom počítači. Ten vďaka integrovaným senzorom na rukovätiach priamo zobrazuje, okrem prejdenej trasy, tréningového času a spálených kalórií, aj tep. Last but not least sa extra tichý SilentBelt systém stará o to, že tvoj tréning nikoho nebude rušiť. Kardio tréning 21. storočia: domáci trenažér Capital Sports Helix Comfort urobí z domáceho tréningu multimediálny, spojujúci zážitok. Prosím berte na vedomie: aplikácia Kinomap je voľne dostupne a bezplatne použiteľná. Avšak niektoré funkcie sú prístupné len cez online registráciu a môžu byť čiastočne spoplatnené. 

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Helix Comfort, krosový trenažér, Kinomap, hlboké nastupovanie, 12kg, zotrvačník myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 569,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Helix Comfort, krosový trenažér, Kinomap, hlboké nastupovanie, 12kg, zotrvačník

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy