Hecht 5408
(79.8%)
Hecht 5408

Parametre a popis produktu

HECHT 5408 je kosačka určená pre pravidelné kosenie plôch do 700 m2. Poháňaná je benzínovým štvortaktným motorom s obsahom 99 cm3 s výkonom 2,5 HP. Základ kosačky tvorí skelet z odolného plastu. Tuhosť je zvýšená prelismi a špeciálnym tvarovaním, vďaka ktorým má skelet obdobnú tuhosť ako kovový, výhodou je, že nekoroduje, Nastavenie výšky kosenia sa vykonáva preskrutkovaním kolies v otvoroch na skelete. Výška zdvihu je potom o 25 do 55 mm. Záber kosačky je 41cm. Pokosená tráva je zbieraná do 45 l koša. Štartovanie kosačky sa vykonáva klasicky pomocou tiahla, pre studené štarty je motor vybavený primerom pre nástrek paliva.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Hecht 5408 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 139,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Hecht 5408

Zoznam článkov

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Dátum: 25.03.2020

Urobili ste údržbu kosačky pred tým, ako ste ju na zimu zaparkovali do garáže? Ak áno, s jarnou údržbou nebudete mať veľa starostí. Ak nie, narobíte sa o niečo viac. Pred prvým jarným kosením, by ste mali myslieť na kontrolu kosačky. Viete, na čo by ste sa mali zamerať?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy