Hecht 551 XR 5IN1
(77.2%)
Hecht 551 XR 5IN1

Parametre a popis produktu

HECHT 551 XR je skvelá záhradná kosačka s pojazdom so špeciálnou funkciou otočných predných kolies. Vďaka tomu je možné ľahko obchádzať prekážky v členitých záhradách, kosiť podľa zaoblených moderných záhonov a pod. Predné kolesá je možné zafixovať v rovnej polohe, potom s ňou možno kosiť rovnako ako s ktoroukoľvek inou bežnou kosačkou.

Na pohon kosačky je použitý štvortaktný spaľovací motor Hecht s objemom 209 cm3 s výkonom 3,6 kW. Robustný šasi kosačky je vyrobený z odolného plastu. Záber oceľového noža je 51 cm, kosačka je tak ideálny pre kosenie veľkých záhrad s rozlohou do 1500 m2.

Hoci má kosačka veľmi odolnú konštrukciu, váži iba 37,3 kg. Naviac je kosačka vybavená pojazdom. Stačí stlačiť páku a kosačka sa sama rozbehne. Obsluha preto nemusí kosačku tlačiť a práce nie je toľko namáhavá.

Tráva je vyhadzovaná do koša z odolnej textílie, ktorého objem je 75 litrov. Takto veľký kôš nemusíte tak často vysypávať a práce preto bude rýchlejší.

Výhody:

Kvalitný benzínový motor so systémom OHV 209 ccm
5 in 1
Zero-turn - otočné predné kolesá pre ľahkú manipuláciu
Bočné vyhadzovanie a mulčovacia záslepka v cene
Vysoký krútiaci moment si poradí aj s hustejším trávnikom
Ideálne na stredne veľké pozemky
Vďaka pojazdu 3,5 km/h je kosenie rýchlejšie a menej namáhavé
Užívatelia ocenia odolné kovové šasi
Rýchle zloženie madiel pre jednoduchší transport aj úsporu miesta vo vašej garáži
Pohodlné mäkčené madlá, ktoré zvyšujú užívateľský komfort pri práci
Kolesá 7 palcov vpredu a 11 palcov vzadu zlepšujú manipuláciu pri kosení a v tejto kategórii sú skôr výnimkou (obsahujúce guličkové ložiská)
Centrálne nastavenie výšky kosenia zvyšuje komfort pri práci
Obvod koša z pevnej priedušnej tkaniny zlepšuje prúdenie vzduchu a tým je zaručený skvelý zber trávy
Kvalitný kombinovaný zberný kôš s plastovým vrchom so signalizáciou naplnenia
Moderná prevodovka zaručuje dlhšiu životnosť

Vlastnosti

ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Hecht 551 XR 5IN1 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 399,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Hecht 551 XR 5IN1

Zoznam článkov

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Jarná údržba benzínovej a elektrickej kosačky

Dátum: 25.03.2020

Urobili ste údržbu kosačky pred tým, ako ste ju na zimu zaparkovali do garáže? Ak áno, s jarnou údržbou nebudete mať veľa starostí. Ak nie, narobíte sa o niečo viac. Pred prvým jarným kosením, by ste mali myslieť na kontrolu kosačky. Viete, na čo by ste sa mali zamerať?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy