Roidmi EVA
(84.4%)
Roidmi EVA
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 635,00 €

Parametre a popis produktu

Roidmi EVA – inteligentný robotický vysávač
Inteligentný robotický vysávač Roidmi EVA sa postará o poriadok, zatiaľ čo vy budete relaxovať po náročnom dni. Prístroj vysáva, zametá a vytiera, navyše sa sám vráti do základne, kde automaticky vyprázdni zásobník na prach a vyčistí mopovacie podložky. Vďaka saciemu tlaku 3200 Pa zariadenie pozbiera všetky nečistoty, zatiaľ čo mopovacie podložky pracujú pri 180 otáčkach za minútu a tlaku 12 N, čím účinne vyčistia aj tie najodolnejšie škvrny. Objemné vrecko zachytí prach až na 60 dní a pohodlné ovládanie umožňuje aplikácia a kompatibilita s aplikáciami Amazon Alexa a Google Assistant.

Vysáva, zametá, mopuje
Vsaďte na jedno zariadenie, ktoré účinne vysáva, zametá a vytiera. Roidmi EVA využíva sací tlak 3 200 Pa na zbieranie prachu, omrviniek a iných nečistôt z podlahových plôch a úzkych štrbín. Navyše je zariadenie vybavené aj 4-palcovými mopovacími podložkami, ktoré pracujú pri 180 otáčkach za minútu a tlaku 12 N, aby sa zbavili aj odolných, zaschnutých škvŕn.

Inteligentné čistenie podláh
Mopovacie podložky EVA majú sivé polyesterové vlákna, ktoré účinne odstraňujú odolné škvrny, ako aj bielu, mäkkú tkaninu na starostlivosť o podlahu. Sú antibakteriálne a odolné voči plesniam, navyše sa robot môže automaticky vrátiť do stanice na účinné čistenie. Za zmienku stojí aj veľká nádoba na vodu, ktorá oddeľuje čistú a špinavú vodu, takže vytretý povrch je bezchybne čistý.

Objemné vrecko na prach
Upratovací robot Roidmi EVA nielen vytiera, ale aj účinne zbiera prach, drobné nečistoty, vlasy alebo chlpy. Vrecko s objemom 3 l v stanici mu umožňuje zbierať odpad až 60 dní, takže ho nemusíte príliš často vymieňať. Vďaka antibakteriálnemu zloženiu vrecko zabíja 99,9 % baktérií a nezanecháva žiadny zápach. Samotný robot má nádržku na prach s objemom 220 ml.

Praktické zobrazenie
Zariadenie je vybavené ľahko čitateľným LED displejom, ktorý vám poskytne rýchly a pohodlný prístup k informáciám o prevádzke robota. Blikajúci indikátor vás bude informovať o tom, či je plné vrecko na prach, či je plná nádrž na špinavú vodu alebo či je prázdna nádrž na čistú vodu. Na displeji okrem iného skontrolujete aj stav nabitia batérie.

Jednoduchá obsluha
Ovládajte činnosť robota bez toho, aby ste sa museli pohnúť z pohovky. Zariadenie je kompatibilné so službami Amazon Alexa a Google Assistant, takže na spustenie zariadenia, zastavenie jeho činnosti alebo nasmerovanie do dokovacej stanice stačia jednoduché hlasové príkazy. K dispozícii máte aj špeciálnu aplikáciu, ktorá vám okrem iného umožňuje vytvárať plány alebo nastavovať režim upratovania pre jednotlivé miestnosti.

Prekoná všetky prekážky
Upratovací robot Roidmi EVA inteligentne rozpoznáva prekážky, ktoré sa nachádzajú v jeho dráhe, takže sa im dokáže účinne vyhnúť a zabrániť kolíziám s inými objektmi. EVA tiež využíva laser LDS, ktorý mu pomáha zabrániť uviaznutiu pod posteľami, skriňami a inými nízkymi priestormi. Robot tiež ľahko prekoná prahy a iné prekážky vysoké až 20 mm a dokonale vyčistí plochy pozdĺž stien. Výhodou sú aj aktualizácie OTA.

Výkonná batéria
Vysávač EVA je vybavený výkonnou batériou s kapacitou 5200 mAh, takže poskytuje dlhý čas prevádzky – na jedno nabitie vydrží pracovať až 74 – 228 minút, čo mu umožní bez problémov vyčistiť veľkú plochu. Obnovenie energie trvá približne 250 minút a po uplynutí tejto doby si môžete opäť užívať jeho schopnosti.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Roidmi EVA myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 635,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Roidmi EVA

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy