Adventný kalendár pre deti nielen so skladkosťami! Populárny je drevený, so šperkami či s kozmetikou.

Klasika, ktorou cez sviatky nepohrdne žiadny milovník Vianoc. Adventný kalendár je jedným zo symbolov vianočného obdobia a mnohým prirástol k srdcu ešte vďaka detským časom. Avšak, klasika už nie je tou, na akú sme boli zvyknutí. Väčšina z nás si zrejme spomenie na papierovú obdĺžnikovú krabičku s okienkami, pod ktorými sa skrývali políčka sladkej poľskej čokolády. Táto možnosť je aktuálnou ešte aj dnes. Okrem toho však aj množstvo iných alternatív.

Adventný kalendár pre deti

Adventný kalendár u detí navodí sviatočnú atmosféru a dá im dôvod tešiť sa na to, čo bude pod vianočným stromčekom. Adventný kalendár pre dospelého či dieťa určite nemusí ukrývať iba tabuľky čokolády. Nájdu sa aj také, ktoré sú na mieru šité mužom či ženám. Kreatívnych podôb adventného kalendára je skutočne niekoľko.

Adventný kalendár po novom

Ten pocit, keď už aj vy začnete odrátavať dni plynúce k magickému dátumu 24. Decembra, určite dobre poznáte. Vianoce sa blížia a radosť narastá. S tým aj stres a myšlienky na to, kedy tento rok nakúpime darčeky. Adventný kalendár je jedným zo spôsobov, akým si pripomenúť koľko dní zostáva do Vianoc.

V ponuke nájdete praktické i dekoratívne adventné kalendáre, ktoré v sebe dokážu skrývať ozajstné prekvapenia. Kalendáre plné hračiek, drogérie, šperkov či adventné kalendáre určené pre mužov. Vo fantázii sa medze nekladú.

Vyberáme z nášho katalógu

Kreatívne alternatívy

Mimo detských adventných kalendárov si spomenieme aj kalendáre určené pre dospelých. Začneme kalendármi, ktoré sú perfektnou dekoráciou pre každú domácnosť. Mimochodom také nájdete aj v našom katalógu. Kalendáre z vianočných ponožiek, drevený kalendár, klasický papierový kalendár, ktoré ukážu na viditeľnom mieste naozaj ukážkovo. Krásne ukážu dekoratívne kalendáre v tvare vianočného stromčeka či vyzdobeného domčeka. Kalendár skutočne môže mať rôzne podoby od výmyslu sveta.

Originálny adventný kalendár pre deti z papiera

Veľmi obľúbeným trendom je posledné roky adventný kalendár s kozmetikou či praktickou drogériou. Ideálny predovšetkým pre ženy. Tieto kalendáre sa pohybujú v hodnote 20 až 30 €. Známym je napríklad Balea adventný kalendár v predajni sietí LIDL alebo DM drogérie. Obľúbený je aj kalendár plný kozmetiky Trend it up alebo adventný kalendár Alverde. Potešiť ženské srdce môže aj adventný kalendár so šperkmi.

Mužské osadenstvo poteší určite aj adventný kalendár so sladkou odmenou, ak teda milujete čokoládu. Ak nie, možno vás osloví niečo pikantnejšie. Adventný kalendár, ktorý je mužom viac ako podobný. V okienkach sa v plnej kráse nachádzajú šteklivé zábery žien.

Najlepšie adventné kalendáre pre deti

Z adventného kalendára majú radosť pochopiteľne hlavne deti. Od 1. až po 24. decembra ich totiž každý deň čaká jedno milé prekvapenie. Najklasickejším riešením je spomínaná odmena v podobe čokolády. Aby to však nebola tento rok taká klasika, ponúkneme vám inšpiratívny výber adventných kalendárov pre najmenších.


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Biela spálňa – Ideálna farba pre čistú myseľ Biela spálňa – Ideálna farba pre čistú myseľ

Biela v spálni? Určite jej výberom neurobíte krok vedľa. Biela je farbou čistoty, evokuje sviežosť,  vysoké hodnoty a ideály. Pozrite si naše fotoinšpirácie.

Žltá kúpeľňa - aj doplnky rozhodujú Žltá kúpeľňa - aj doplnky rozhodujú

Nebojte sa žltej! Každý deň s ňou môžete začínať ráno v kúpeľni, zlepšiť si náladu, keď si pôjdete umyť ruky, či sa dostať do hravej nálady, keď sa pôjdete prepudrovať. 

Žltá spálňa – výber, ktorý neoľutujete Žltá spálňa – výber, ktorý neoľutujete

Máte radi žltú farbu? Potom by nemala vo vašej spálni chýbať. POvzbudú váš spánok a krásne presvetlí miestnosť. V žltej spálni sa budete cítiť komfortne.Publikované dňa: 15.10.2018
Hodnotenie článku:
(91.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Hracia deka pre deti – najlepšie sú s ohrádkou Hracia deka pre deti – najlepšie sú s ohrádkou

Deti sa potrebujú hrať. Aj tie najmenšie. Jednou z prvých hračiek, o ktoré sa rodičia zaujímajú je hracia deka. Neposkytuje deťom len zábavu, ale aj rôzne stimuly na jeho rozvoj. Na čo...

Ako vybrať bezpečný detský riad a jedálenský príbor? Ako vybrať bezpečný detský riad a jedálenský príbor?

Pre deti len to najlepšie a to aj v prípade, že vyberáte pre svoju ratolesť príbor či riad. Ak sa neviete zorientovať v ponuke trhu, nechajte si poradiť. Čo všetko si pri kúpe treba...

Hélium na párty v spreji? Super do balónov aj na vdychovanie a zmenu hlasu Hélium na párty v spreji? Super do balónov aj na vdychovanie a zmenu hlasu

Hélium na párty dokáže vďaka svojim vlastnostiam vyčariť úsmev na tvárach mnohých detí, ale aj dospelých. Okrem toho, že  hélium vo vzduchu udrží balóny , dokáže udržať i  vysokú úroveň...