Adventný kalendár pre deti nielen so skladkosťami! Populárny je drevený, so šperkami či s kozmetikou.

Klasika, ktorou cez sviatky nepohrdne žiadny milovník Vianoc. Adventný kalendár je jedným zo symbolov vianočného obdobia a mnohým prirástol k srdcu ešte vďaka detským časom. Avšak, klasika už nie je tou, na akú sme boli zvyknutí. Väčšina z nás si zrejme spomenie na papierovú obdĺžnikovú krabičku s okienkami, pod ktorými sa skrývali políčka sladkej poľskej čokolády. Táto možnosť je aktuálnou ešte aj dnes. Okrem toho však aj množstvo iných alternatív.

Adventný kalendár pre deti

Adventný kalendár u detí navodí sviatočnú atmosféru a dá im dôvod tešiť sa na to, čo bude pod vianočným stromčekom. Adventný kalendár pre dospelého či dieťa určite nemusí ukrývať iba tabuľky čokolády. Nájdu sa aj také, ktoré sú na mieru šité mužom či ženám. Kreatívnych podôb adventného kalendára je skutočne niekoľko.

Adventný kalendár po novom

Ten pocit, keď už aj vy začnete odrátavať dni plynúce k magickému dátumu 24. Decembra, určite dobre poznáte. Vianoce sa blížia a radosť narastá. S tým aj stres a myšlienky na to, kedy tento rok nakúpime darčeky. Adventný kalendár je jedným zo spôsobov, akým si pripomenúť koľko dní zostáva do Vianoc.

V ponuke nájdete praktické i dekoratívne adventné kalendáre, ktoré v sebe dokážu skrývať ozajstné prekvapenia. Kalendáre plné hračiek, drogérie, šperkov či adventné kalendáre určené pre mužov. Vo fantázii sa medze nekladú.

Vyberáme z nášho katalógu

Kreatívne alternatívy

Mimo detských adventných kalendárov si spomenieme aj kalendáre určené pre dospelých. Začneme kalendármi, ktoré sú perfektnou dekoráciou pre každú domácnosť. Mimochodom také nájdete aj v našom katalógu. Kalendáre z vianočných ponožiek, drevený kalendár, klasický papierový kalendár, ktoré ukážu na viditeľnom mieste naozaj ukážkovo. Krásne ukážu dekoratívne kalendáre v tvare vianočného stromčeka či vyzdobeného domčeka. Kalendár skutočne môže mať rôzne podoby od výmyslu sveta.

Originálny adventný kalendár pre deti z papiera

Veľmi obľúbeným trendom je posledné roky adventný kalendár s kozmetikou či praktickou drogériou. Ideálny predovšetkým pre ženy. Tieto kalendáre sa pohybujú v hodnote 20 až 30 €. Známym je napríklad Balea adventný kalendár v predajni sietí LIDL alebo DM drogérie. Obľúbený je aj kalendár plný kozmetiky Trend it up alebo adventný kalendár Alverde. Potešiť ženské srdce môže aj adventný kalendár so šperkmi.

Mužské osadenstvo poteší určite aj adventný kalendár so sladkou odmenou, ak teda milujete čokoládu. Ak nie, možno vás osloví niečo pikantnejšie. Adventný kalendár, ktorý je mužom viac ako podobný. V okienkach sa v plnej kráse nachádzajú šteklivé zábery žien.

Najlepšie adventné kalendáre pre deti

Z adventného kalendára majú radosť pochopiteľne hlavne deti. Od 1. až po 24. decembra ich totiž každý deň čaká jedno milé prekvapenie. Najklasickejším riešením je spomínaná odmena v podobe čokolády. Aby to však nebola tento rok taká klasika, ponúkneme vám inšpiratívny výber adventných kalendárov pre najmenších.

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Komentáre

30/10/2019 13:26
monika

okrem klasickeho porozmyslajte nad alternativnym adventnym kalendarom s aktivitami.. my sme ho minuly rok podarovali nasej 4 rocnej a mala z neho nesmiernu radost.. aktivitami bolo napriklad zbieranie odpadkov, navsteva utulku zvierat, dielnicky so starymi rodicmi atd atd :) na internete najdete kopec inspiracie aj na taketo netradicne zalezitosti

Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Zelená detská izba – hodí sa pre chlapcov i dievčatá Zelená detská izba – hodí sa pre chlapcov i dievčatá

Zelená detská izba je vhodnou voľbou, či už vyberáte zariadenie pre dievča, alebo chlapca. Zelená je optimistická farba, ktorá upokojuje. Pozrite sa, ako dobre v detskej izbe vyzerá.

Knižnice - obývačku si bez nich nebudete vedieť predstaviť Knižnice - obývačku si bez nich nebudete vedieť predstaviť

Knihy sú neoddeliteľnou súčasťou vášho života a obklopujete sa nimi vo veľkom? Potom im zaobstarajte poriadnu knižnicu, v ktorej sa budú vynímať a ktorá sa zas bude vynímať vo vašej...

Inšpirácie pre vašu terasu a záhradu – pripravte si príjemné posedenie Inšpirácie pre vašu terasu a záhradu – pripravte si príjemné posedenie

Plánujete upraviť svoju terasu či záhradu, avšak nemáte nápady? Vyskúšajte niektorý z našich tipov.Publikované dňa: 15.10.2018
Hodnotenie článku:
(91.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Školské potreby pre prváka – taška, zošity, dosky a obaly na zošity, peračník i školské pomôckyŠkolské potreby pre prváka – taška, zošity, dosky a obaly na zošity, peračník i školské pomôcky

Máte doma budúceho školáka a vy už myslíte na to, čo ako prvák potrebuje? Pred nákupom je dobré vedieť, čo bude v škole skutočne potrebovať.

Šatky na nosenie detí – ako vybrať, viazanie, recenzieŠatky na nosenie detí – ako vybrať, viazanie, recenzie

Nosenie dieťatka v šatke je pohodlné a praktické, zabezpečuje súkromie pri dojčení na verejnosti. Poradíme vám, ako si vybrať vhodnú šatku, ktorá uspokojí vaše požiadavky.

Drevené hračky pre deti na ťahanie, tlačenie, do kuchynky. Vyskúšajte Montessori či WoodyDrevené hračky pre deti na ťahanie, tlačenie, do kuchynky. Vyskúšajte Montessori či Woody

Drevené hračky chytili za srdce už nejedno dieťa aj rodiča. Sú však naozaj lepšou alternatívou, sú zdravšie a je skutočne vhodné nahradiť všetko nedrevenené tým dreveným?